"Бєлавіа" готова надати запис погроз українського авіадиспетчера

НовиниНадзвичайні події    23.10.2016 - 00:47
Фото: "Бєлавіа" стверджує, що у неї є запис погроз диспетчера
Фото: "Бєлавіа" стверджує, що у неї є запис погроз диспетчера

В авіакомпанії заявили, що запис переговорів екіпажу з наземними службами ведеться на всіх літаках

Заступник гендиректора "Бєлавіа" Ігор Чергінець заявив, що авіакомпанія має запис погроз українських авіадиспетчерів екіпажу білоруського лайнера. Про це повідомляє "РИА Новости".

"Запис переговорів екіпажу з наземними службами ведеться на всіх літаках. Якщо знадобиться, ми його розшифруємо і надамо", - сказав він.

Інформацію про погрозу диспетчера підняти в повітря винищувачі, якщо вимога повернутися в Київ не буде виконана, також підтвердив в ефірі телеканалу "Білорусь 1" командир екіпажу білоруського лайнера Віктор Шишло.

Диспетчер вийшов на зв'язок російською мовою і сказав, що ми зобов'язані повернутися в аеропорт "Жуляни". Причину повернення він не сказав, зазначивши, що причину ми дізнаємося на землі. І якщо не виконаєте команду на повернення, то будуть підняті винищувачі", - розповів він.

Пілот зазначив, що за правилами Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) екіпаж зобов'язаний виконувати команди диспетчера.

Зазначимо, раніше білоруська авіакомпанія "Бєлавіа" заявила, що її літак, який виконував рейс з Києва до Мінська в п'ятницю, 21 жовтня, повернули в аеропорт "Жуляни" (Київ) із погрозою підняти в повітря винищувачі.

Нагадаємо, в СБУ пояснили повернення білоруського літака в Київ загрозою нацбезпеці і стверджують, що диспетчер не погрожував пілотові літака.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Білорусь висловила протест Україні через примусове повернення літака до Києва "Бєлавіа" повідомила, що її літак повернули до Києва, погрожуючи винищувачами
On Top