Білорусь має намір підвищити ціну на транзит російської нафти

НовиниФінанси    25.11.2016 - 12:31
Фото: Білорусь пропонує підвищити ціни на 20,5%
Фото: Білорусь пропонує підвищити ціни на 20,5%

Білорусь пропонує підвищити ціни на транзит російської нафти 20,5%

Білорусь має намір збільшити вартість транзиту російської нафти з 1 січня на 20,5%, повідомляє агентство "ТАСС" з посиланням на джерело в нафтотранспортному підприємстві Білорусі.

За словами джерела, відповідні повідомлення в російську транспортну монополію "Транснефть" направили "Гобемльтранснефть Дружба" і "Полоцктранснефть Дружба".

Представник "Транснафти" Ігор Дьомін підтвердив отримання пропозиції. За його словами, підвищення цін не обгрунтовано.

"У відповідності з методикою встановлення тарифів, ми відправимо в ФАС (Федеральну антимонопольну службу, - ред.) дані заявки із зазначенням, що ми не згодні з таким підвищенням", - сказав Дьомін.

Дьомін додав, якщо тарифні органи країн не домовляться про розмір тарифів, то уповноважений орган Білорусі підвищить ставки на середньорічний індекс споживчих цін.

Нагадаємо, 12 листопада Росія і Білорусія в Москві провели переговори з нафти і газу. Сторони обговорили виник спір щодо оплати газу, який призвів до скорочення поставок російської нафти в Білорусь майже на третину.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся