Баварія - Реал: онлайн трансляція (рахунок 1:2)

Баварія - Реал: онлайн трансляція (рахунок 1:2) Фото: "Баварія" - "Реал" (twitter.com/ChampionsLeague)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Баварія - Реал. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна у 21:45, дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". Мюнхенська "Баварія" і мадридський "Реалом" зустрінуться в рамках першого півфінального матчу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, перевага на боці німецького клубу.

25 квітня 21:45
Мюнхен, "Альянц Арена"

Стартові склади:

"Баварія": Ульрайх, Киммих, Боатенг, Хуммельс, Рафінья, Хаві Мартінес, Роббен, Рібері, Хамес, Мюллер, Левандовскі
Запасні: Штарке, Зюле, Бернат, Руді, Толиссо, Тьяго Алькантара, Вагнер

"Реал": Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Каземіро, Кроос, Модріч, Васкес, Іско, Роналду
Запасні: Касилья, Вальєхо, Тео Ернандес, Ковачич, Асенсио, Бейл, Бензема

Матч закінчився 1:2

90 + 4 хв Звучить фінальний свисток.

90 + 2 хв. "Баварія" відчайдушно намагається врятувати домашній матч.

90 хв. Чотири хвилини додав арбітр.

89 хв. Алькантара отримує попередження. Опорний півзахисник ціною "гірчичника" зупиняє швидку атаку "Реала".

84 хв. Остання заміна у матчі. Замість Каземіро вийшов Ковачич.

78 хв. Каземіро отримує попередження. Бразилець грубо збиває Хамеса метрах в 30 від воріт "Реала".

75 хв. А ось і остання заміна у "Баварії": Мартінес йде, Толиссо з'являється на полі.

71 хв. Роналду забиває у дальній кут, але суддя фіксує у нього гру рукою.

69 хв. "Баварія" створює вірний гольовий момент. Мюллеру не дають як слід пробити по порожніх воротах з декількох метрів.

67 хв. Зідан змінює Карвахаля, який за дві хвилини двічі сідав на газон і всім виглядом показував, що травмований. Бензема з'являється на полі.

63 хв. Навас рятує свої ворота від Рібері, який выцеливал ближній кут.

58 хв. Небезпечно! Рібері обійшов трьох гравців "Реала", але не зумів обіграти Наваса. Француз ледь не зрівняв рахунок.

57 хв. Вийшов на заміну Асенсио забиває гол! "Реал" виходить вперед!

Фото uefa.com

53 хв. Перше попередження в нашому матчі. Рібері жорстко наступає на ногу Рафаелю Варану і отримує жовту картку.

46 хв. Розпочався другий тайм. Зідан вирішив у перерві замінити Іско. Асенсио виходить на поле.

45 + 2 хв. Відпочиваємо!

44 хв. ГОООЛ! Марсело сильним і точним ударом потрапляє в дальній нижній кут. У Ульрайха не було шансів.

37 хв. Оборона "Реала" розвалилася, "Баварія" раз за разом розкриває її передачами. Мадрид явно деморалізований, тоді як господарі верховодять у півзахисті.

- чи Встигне "Реал" відігратися до перерви?

34 хв. У першому таймі Хайнкесу доводиться провести дві вимушені заміни. Боатенг не зможе продовжити гру, замість нього виходить Зюле. Одна заміна залишилася у "Баварії"...

29 хв. Ще один момент! Левандовскі оббіг трьох гравців "Реала" і вискочив у штрафну.

28 хв. ГОООЛ! Киммих вивів "Баварію" вперед! Німець пробив сам з гострого кута, Навас не зумів впоратися.

23 хв. Карвахальмощно б'є з ходу з-за меж штрафного - прямо в Ульрайха.

18 хв. Потихеньку освоївся "Реал". "Баварія" поки ніякої гостроти не створила.

16 хв. Швидкий перехід з оборони в атаку від мадридців, але Роналду, дійшовши до штрафної, втратив м'яч.

12 хв. Кутовий біля воріт Наваса небезпечним не вийшов.

- "Альянц Арена" шумить!

Фото twitter.com/FCBayernEN

8 хв. Так, Роббен через пошкодження не зміг продовжити гру. Тьяго Алькантара виходить замість нього в гру. Вболівальники проводжають нідерландського футболіста стоячій овацією.

4 хв. Роббен сидить на газоні, до нього вибігають лікарі. Тьяго розминається.

4 хв. Рібері потрапив у плече Карвахалю і став вимагати пенальті, але арбітр розібрався в ситуації.

2 хв. Боатенг в центрі порушує правила проти Іско, зірвавши атаку гостей. Поки лише усне попередження від арбітра.

1 хв. І "Баварія" відразу створює гольовий момент! Ось це настрій!

1 хв. Матч на шляху до Києва стартував! Поїхали!! З центру поля розіграли м'яч господарі.

- Команди вже на полі. Звучить гімн Ліги чемпіонів. Трибуни забиті. Все готове до початку поєдинку.

Готові до трилера в Мюнхені? "Баварія" і "Реал" на двох забили в цій Лізі чемпіонів 49 м'ячів.

Фото twitter.com/realmadriden

- "Баварія" в цьому сезоні провела 21 домашній матч і жодного разу не програла (18 перемог і 3 нічиї).

- Форма команд на сьогоднішню гру.

"Баварія" і "Реал" - рекордсмени за кількістю очних зустрічей в єврокубках. У Мюнхені вони проведуть вже 25 матч і сьомий у півфіналі Ліги чемпіонів.

У минулому розіграші суперники зійшлися в 1/4 фіналу, а "Реал" став першою командою, котра захистила трофей в еру Ліги чемпіонів. У Мюнхені "Реал" переміг з рахунком 2:1, після чого баварці зрівняли рахунок за сумою двох матчів у Мадриді. З'ясування стосунків продовжилося в додатковий час, за підсумками якого підопічні Зінедіна Зідана виграли з результатом 4:2.

Для "Реала" це рекордний восьмий півфінал Ліги чемпіонів поспіль, а "Баварія" пробилася у четвірку найсильніших в шостий раз за сім сезонів.

Але з чотирьох півфіналістів Ліги чемпіонів на "золотий хет-трик", коли клуб вигравав чемпіонат, національний кубок і Кубок чемпіонів, претендує лише "Баварія". Мюнхенці виграли чемпіонат країни за п'ять турів до фінішу і вийшли у фінал національного кубка після перемоги з рахунком 6:2 над "Байєром".

У вирішальному матчі Кубка Німеччини "Баварія" зіграє з "Айнтрахтом" 19 травня - за тиждень до фіналу Ліги чемпіонів у Києві. Що ж стосується інших учасників 1/2 фіналу, для них Кубок чемпіонів може стати єдиним трофеєм у цьому сезоні.

Варто відзначити, між собою грають перша і друга команди у клубному рейтингу УЄФА. Що тут ще додати.