Баварія - Боруссія Д: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Баварія - Боруссія Д: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Фото: "Баварія" - "Боруссія" Д (twitter.com/bvb)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію матча 1/8 фіналу Кубка Німеччини

Баварія - Боруссія Д. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на каналі Sky Sports 3. Мюнхенська "Баварія" і дортмундська "Боруссія" битимуться в рамках 1/8 фіналу Кубка Німеччини. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є мюнхенський клуб.

20 грудня 21:45
Мюнхен, Альянц Арена

Стартові склади:

"Баварія": Ульрайх, Зюле, Боатенг, Хаві Мартінес, Алаба, Відаль, Кіммі, Мюллер, Рібері, Левандовскі, Родрігес
Запасні: Штарке, Гетце Ф., Рафінья, Руді, Бернат, Коман, Толіссо

"Боруссія": Бюркі, Бартра, Геррейро, Тольян, Папастатопулос, Шмельцер, Топрак, Кагава, Вайгль, Ярмоленко, Пулішіч
Запасні: Вайденфеллер, Загаду, Суботіч, Шахін, Дауд, Ісак, Шюррле

Матч завершено 2:1

90+4 хв. "Баварія" вибила "Боруссію" з розіграшу Кубка Німеччини!

90 хв. Чотири хвилини додано.

89 хв. Дауд зірвав атаку і отримав заслужене попередження.

88 хв. Посипалися заміни. У "Баварії" Руді виходить замість Мартінеса, у "Боруссії" Ісак замість Тольяна.

83 хв. Попередження отримує Відаль за зрив атаки.

79 хв. Жовта для Левандовскі, який жорстко врізав по ногах Вайглю.

77 хв. ГОООООЛ! Ярмоооленко забиває і скорочує рахунок в матчі! Андрій після подачі Кагави пробив головою точно повз воротаря!

75 хв. Ще одна заміну у "Баварії": Толіссо виходить замість Хамеса.

66 хв. Поки "Баварія" ближче до третього голу, ніж "Боруссія" - до першого.

61 хв. Тепер в команді "Баварії" заміна. Рібері йде, Коман з'являється на полі.

59 хв. Момент! Небезпечно б'є по воротах Кагава, але неточно.

57 хв. Наставник борусців не здається - Шюррле вийшов замість Геррейри.

51 хв. Бюркі!!! Швейцарець неймовірним чином рятує "Боруссію", відбиваючи удар Мюллера в упор.

47 хв. Родрігес чудово пробив у падінні після пасу Рібері, Бюркі в кидку витягнув!

46 хв. Другий тайм почався. Замін в перерві не було.

45 хв. Перерва! "Баварія" на своєму порожнисте впевнено виграє "Боруссію" з рахунком 2:0. Відпочиваємо.

44 хв. До речі, Ярмоленко з Пулічішем помінялися місцями. Американець пішов в центр нападу, а Андрій - направо.

40 хв. ГОООЛ! 2:0 !! Мюллер забиває "в роздягальню"!!!

36 хв. Момент у Ярмоленка! Андрій бив в майже порожні ворота, але Алаба з лінії вибив м'яч!

35 хв. Штегер наважився діяти - Перша заміна у "Боруссії"! Замість Бартра виходить Махмуд Дауд.

30 хв. Ярмоленка не зачепився за м'яч під час переходу в атаку - "Баварія" контролює нападників суперника.

28 хв. Левандовскі самостійно увірвався в штрафну, нічого цікавого не створив.

27 хв. Володіння м'ячем - 60:40.

26 хв. Ярмоленко намагається зачепився за м'яч.

25 хв. Папастатопулос в центрі поля м'яч втратив, але "Баварія" контратаку не змогла організувати.

22 хв. ОГО! Жовту отримує Рібері - вибіг на поле без дозволу арбітра!

16 хв. "Баварія" темп трохи зменшила, "Боруссія" всією командою на своїй половині поля.

13 хв. ГОООЛ! Боатенг відкриває рахунок! Після удару головою Зюле врятувала гостей перекладина, але Жером був точний на добиванні.

11 хв. Ярмоленко потрапляє в положення поза грою.

4 хв. Момент! Відаль ледь не відкрив рахунок. Чилієць головою завдавав удару, але потрапив у поперечину.

7 хв. Родрігес після прострілу Рібері прострілює по воротах дортмундців.

1 хв. Матч розпочався! Відзначимо відразу, що сьогодні "Боруссія" грає без Обамеянга. Тому очікуємо гострих моментів від Ярмоленка!

- Розкішний перфоманс на Альянц Арені.

- Команди розминаються на полі, трибуни - заповнюються.

- Альянц Арена тим часом потихеньку заповнюється.

- Все готово до приїзду гостей.

- Гравці "Баварії" прибули на домашній стадіон.

- Стадіон в очікуванні матчу

У поточному сезоні команди зустрічалися вже двічі. Обидва поєдинки пройшли на поле "Боруссії" Д. Для початку суперники зійшлися в матчі за Суперкубок Німеччини. Основний час матчу завершився внічию, а в серії пенальті краще проявив себе голкіпер мюнхенців Свен Ульрайх. В рамках Бундесліги очний матч не приніс ніякої сенсації. Якраз в той момент "Боруссія" Д перебувала в кризі, "Баварія" досить легко забрала перемогу собі.

Зараз Мюнхен далекий від гарної форми. У чемпіонаті Германи діючий чемпіон хоч і перемагає, але робить це винятково на класі. Три останні матчі закінчилися однаково - 1: 0. Десь "Баварії" ще й везе. Травми ніяк не залишать чемпіона. Наприклад, у Франкфурті "Баварії" довелося задіяти Тома Штарке, який ще влітку завершив кар'єру.

У "Боруссії" Д хоч під Різдво з'явилися приводи для посмішок. Прихід Петера Штегер підбадьорив клуб, вдалося виграти два матчі поспіль. У Бундеслізі відставання вже не відіграти, в Лізі Європи надто далеко до вирішальних стадій, а в Кубку є один суперник - "Баварія". Всі інші Дортмунда по плечу. Успіх в Мюнхені здатний поставити головну мету для клубу на другу частину сезону.

І оскільки цей суперматч відбудеться перед різдвяними канікулами, команди будуть викладатися на повну, не шкодуючи ніяких сил.