Баварія - Арсенал: онлайн-трансляція матчу

Баварія - Арсенал: онлайн-трансляція матчу Фото: Баварія - Арсенал, онлайн-трансляція матчу

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Баварія - Арсенал - Онлайн-трансляція матчу "Баварія" - "Арсенал" розпочнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2". "Каноніри" спробують зіграти добре в Мюнхені, щоб вдома спробувати вибити "Баварію" з Ліги Чемпіонів.

15 лютого, 21:45
Мюнхен, "Альянц Арена"

• Склади команд:
  • Баварія: Нойер, Лам, Мартінес, Хуммельс, Алаба, Хабі Алонсо, Відаль, Роббен, Тьяго, Коста, Левандовскі
  • Арсенал: Оспіна, Бельерин, Мустафі, Косельні, Гіббз, Коклен, Джака, Окслейд-Чемберлен, Озіл, Санчес, Жиру.

Баварія - Арсенал, 5:1
Гол: Роббен, 11, Левандовски, 53, Тьяго, 57, 64, Мюллер, 88 - Санчес, 30

Фінальний свисток

88 хв. ГОЛ! Мюллер відмінно розібрався в чужому штрафному і точно б'є низом.

86 хв. Мюллер вийшов замість Левандовскі.

84 хв. Киммих змінює в грі Косту.

77 хв. Замість Коклена на полі з'явився Жиру.

66 хв. Уолкот вийшов замість Ивоби.

64 хв. ГОЛ! Тьяго б'є з лінії штрафного, м'яч зачіпає Джака і влітає у ворота!

57 хв. ГОЛ! Левандовскі геніально п'ятою віддає на хід Алькантрі і той пробиває Оспину!

53 хв. ГОЛ! Лам подає з правого флангу і Левандовскі точно б'є головою!

49 хв. Пауліста виходить замість Косельны.

Перерва

44 хв. Алаба навісив зліва і Левандовскі бив головою, але м'яч летить над воротами.

40 хв. Після удару Джаки м'яч летить точно в руки Нойєра.

34 хв. Санчес грубо грає проти Алонсо у чужій штрафній - жовта картка.

30 хв. ГОЛ! Санчес б'є пенальті, але Нойер відбиває. А ось добивання Алексіса стало результативне!

27 хв. Хуммельс збиває на лінії штрафного Санчеса - жовта картка.

20 хв. Баварці продовжують тримати м'яч у себе, щоб суперник не мав можливо нормально атакувати.

17 хв. Мустафі грубо зіграв в центрі поля проти Алькантры - жовта картка.

11 хв. ГОЛ! Шикарний фірмовий удар вийшов у Роббена з-за штрафної!

9 хв. Оспина забирає м'яч після небезпечного удару Відаля з лінії штрафної.

6 хв. Баварці захопили м'яч. Більше грають німці флангами, але створити небезпеку біля чужих воріт поки не виходить.

Почався матч

Незважаючи на те, що більшість букмекерів світу вважають "Баварію" беззаперечним фаворитом протистояння, списувати з рахунків "Арсенал" не варто. "Каноніри" дуже непогано виглядають в цьому сезоні і іноді показують футбол дуже високого рівня.

"Баварія" успіхами похвалитися не може. Анчелотті не вдається створити колектив, який був би краще або хоча б на рівних з комнадами Гвардіоли або Хенесса. Плюс до всього, більшість лідерів "Баварії" починають здавати позиції, що не може позначитися на настрої команди.

alt

alt

Півзахисник "Баварії" Арьєн Роббен:

"Зараз залишилося 16 команд. Думаю, з них 7-8 претендують на перемогу в Лізі чемпіонів. Хоча може хтось здивує і я не прав з приводу 7-8 колективів. У Лізі чемпіонів ти можеш слабо зіграти лише 45 хвилин, але це відгукнеться тобі вильотом з турніру. Ми віримо в себе в дуелі з Арсеналом, але наші шанси – 50 на 50".