ua en ru

У "Батьківщині" закликали Бриля не спекулювати на справі про побиття запорізького чиновника

У "Батьківщині" закликали Бриля не спекулювати на справі про побиття запорізького чиновника Фото: Сергій Соболєв (УНІАН)

Соболєв прокоментував інцидент з чиновником Гогунським

"Батьківщина" виключила зі своїх лав Андрія Акритова, начебто причетного до побиття голови державної виконавчої служби Приморського району Запорізької області Сергія Гогунського. Про рішення партії повідомив заступник керівника фракції Сергій Соболєв, передає РБК-Україна.

"Для нас немає недоторканних. Ми вважаємо, що перед законом всі мають бути рівними. Тепер завдання правоохоронців розібратися в деталях інциденту", – заявив він.

Водночас депутат закликав голову Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля, який і розповсюдив інформацію про інцидент, не спекулювати на справі та не заважати розслідуванню.

За словами Соболєва, для "Батьківщини" партійна репутація в усі часи була не порожнім звуком, "чого точно не скажеш про партію голови ОДА – БПП".

"Нагадав би пану Брилю про депутата Бердянської міськради Віктора Цуканова, відеодокази отримання хабаря яким є неспростовними. І про затримання за аналогічний злочин щойно обраного голови громади Вільнянського району Анатолія Клименка. Про його соратника Сергія Валентирова, чия родина фігурує на фото із замовником вбивства колишнього бійця АТО Віталія Олешка з позивним "Сармат". Зрештою, про прогулянки самого пана Бриля Дніпром на незареєстрованому катері обласного управління рибохорони, на якому його родич наступного дня "накатався" до такого стану, що це призвело до смерті одного та каліцтва іншого пасажира", – заявив Соболєв.

Як зазначив заступник керівника фракції, згадані ним особи досі мають партійні квитки БПП. На думку нардепа, президентська сила "спокійно ставиться до порушення своїми членами законів, а справи за ними роками розглядаються в судах".