"Батьківщина" виходить із коаліції

"Батьківщина" виходить із коаліції
Фото: Юлія Тимошенко

З коаліції також вийшов Сергій Каплін

Парламентська фракція "Батьківщина" виходить з коаліції. Про це в кулуарах Верховної Ради України 17 лютого 2016 року повідомила лідер фракції Юлія Тимошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

Причини виходу "Батьківщини" з коаліції

"Вчора у Верховній Раді відбулися екстраординарні події, коли все таємне стало явним. Фракція "Батьківщина" на вранішньому засіданні прийняла єдино можливе рішення. Цей крок - вихід із коаліції",- сказала Тимошенко та додала, що у парламенті ніколи не існувало проєвропейської коаліції.

Також Тимошенко закликала інших членів коаліції або окремих депутатів виходити із коаліції.

"Ми закликаємо усіх народних депутатів України, які не втратили честь, совість, відповідальність перед суспільством. Ми закликаємо залишити лави цієї формальної коаліції, якою прикривали справжній стан справ, тому що рішеня Конституційного суду від 6 квітня 2010 року дозволяє в індивідуальному порядку народним депутатам, як зайти в коаліцію, так і вийти з коаліції ",- додала вона.

Варто зауважити, відповідну заяву Тимошенко зробила у присутності усіх членів "Батьківщини".

Тимошенко також заявила, що в країні існувала "кланова олігархічна коаліція".

"Завжди існувала тіньова, кулуарна, кланова політична коаліція, яка формувала уряд, яка правила країною, і яка довела країну до крайньої ступені руйнаціі нашого життя", - сказала вона.

Зауважимо, вихід "Батьківщини" з коаліції не призведе до розпуску парламенту та дострокових парламентських виборів, адже фракція "Батьківщина" налічувала 19 депутатів і після їі виходу у коаліції залишається 243 парламентарі. А для функціонування коаліції потрібна проста більшість - 226 депутатів.

Крім того, про вихід з коаліції заявив народний депутат Сергій Каплін.

"Виходжу з коаліції, щоб домогтися перевиборів цього парламенту і відставки уряду", - написав Каплін.

СТВОРЮЄМО РЕАЛЬНУ ОПОЗИЦІЮ - ВИХОДЖУ З КОАЛІЦІЇ, ЩОБ ДОМОГТИСЬ ПЕРЕВИБОРІВ ЦЬОГО ПАРЛАМЕНТУ І ВІДСТАВКИ УРЯДУ

Опубликовано Сергій Капліном 17 февраля 2016 г.

Нагадаємо, вчора, 16 лютого, Верховна Рада України не підтримала проект постанови №4080 "Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся