"Батьківщина" підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум

"Батьківщина" підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум
Фото: прес-служба "Батьківщини"

Підписано Всеукраїнський меморандум "Новий аграрний курс України"

Партія "Батьківщина" на чолі з Юлією Тимошенко сьогодні разом із громадськими організаціями "Всеукраїнська аграрна рада" та "Аграрний Союз України" підписали Всеукраїнський меморандум "Новий аграрний курс України" про співпрацю щодо проведення реформ у сільському господарстві та забезпечення  розвитку сільських територій. Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії на офіційному сайті.

Як наголошується у документі, аграрний сектор є провідними для української економіки.

"На жаль, так історично склалось в нашому сільському господарстві, що різні сегменти сектору представляють різні асоціації, яким поодинці важко комунікувати з державними органами та парламентом. Зі свого боку "Батьківщина" намагається зламати систему, яка просочена корупцією, вузьким лобізмом та нехтуванням інтересів аграріїв та селян. Тому ми вирішили об’єднати наші зусилля та сформувати єдиний Новий аграрний курс", – зазначається у меморандумі.

Цим документом закріплюються напрямки розвитку аграрно-промислового Комплексу, в яких сторони зобов’язуються діяти спільно для відстоювання як позиції аграріїв, так і інтересів сільського населення.

"Цей меморандум – це об’єднання громадського сектору та політичної сили, що вирішили спільними зусиллями досягти позитивного результату в процесі реформування та розвитку сільського господарства, забезпечення розвитку сільських територій шляхом реалізації цілей та завдань, визначених цим меморандумом", – йдеться у тексті документу.

"Батьківщина" та ГО "Всеукраїнська аграрна рада" і "Аграрний Союз України" вбачають результатом впровадження окреслених реформ у зростанні аграрного виробництва, зайнятості на селі, податкових надходженнях, збільшенні інвестицій у сільське господарство і надходженнях до місцевих бюджетів, захисті прав власників та орендарів земельних ділянок (паїв), а також інших аграрних активів.

За  словами Тимошенко, меморандум "Новий аграрний курс України" – це покроковий план дій, який може зробити успішним та заможним аграрний комплекс, а також зробить сильною та процвітаючою нашу країну.

"Нам треба об’єднатися  навколо цього Нового аграрного курсу України, оскільки саме аграрії можуть дати економічну успішність. Ми маємо відкрити всі шлюзи для всеохоплюючого розвитку аграрного комплексу", – зазначила після підписання меморандуму лідер "Батьківщини".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся