"Батьківщина" ініціюватиме сесії місцевих рад з вимогою скасувати абонплату за газ

"Батьківщина" ініціюватиме сесії місцевих рад з вимогою скасувати абонплату за газ
Фото: Юлія Тимошенко

Тимошенко під час виступу в Дніпрі звернулася до всіх місцевих рад та голів міст і селищ

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко звернулася до всіх місцевих рад та голів міст і селищ з проханням негайно провести позачергові сесії, щоб ухвалити звернення до президента щодо негайного скасування абонентської плати за газ. Про це вона сьогодні наголосила під час прес-конференції в Дніпрі, коментуючи рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо стягнення щомісячної абонплати за користування газом, повідомляється на сайті "Батьківщини".

"Зараз ми звертаємося до рад усіх рівнів, починаючи із сільради, адже найбільше за абонентське приєднання до газової мережі сплачуватимуть селяни. Ми звертаємось до голів усіх рад: збирайте позачергові сесії і звертайтеся до президента персонально, щоб негайно була скасована ця так звана абонентська плата", – заявила Тимошенко.

Політик упевнена, що НКРЕКП не могла самостійно ухвалити таке рішення. Лідер "Батьківщини" стверджує, що 28 березня НКРЕКП своїм рішенням щодо запровадження абонплати за користування газом "нанесла новий економічний удар по кожній родині". "Я бачила будь-який цинізм у політиці після Революції Гідності, але цей цинізм зашкалює. Взяти ще раз плату за те, що людей підключили колись, можливо, ще в радянські часи, до газових мереж – це вже переходить всі межі здорового глузду та моралі", – наголосила Тимошенко.

За її даними, тепер кожна родина вимушена платити від 50 до 136 грн на місяць  додатково до вже існуючих "драконівських тарифів", хоча за це "вже сплачено у вартості транспортних послуг", і ця сума становить 12 млрд грн на рік.

Лідер "Батьківщини" упевнена, що влада розгорнула справжню економічну війну проти українців. "Життя в Україні для багатьох людей не просто важке, воно стало просто неможливим. У людей не залишається грошей ні на харчування, ні на ліки. Так тяжко люди в нашій країні ще не жили", – підсумувала вона.

Окрім цього, нардеп упевнена, що місцеві ради мають також вимагати відставки голови НКРЕКП Дмитра Вовка та уряду. За її словами, президент також "має відповідати за цю абонентську плату, за необґрунтоване підвищення в десять разів усіх тарифів і за торгівлю на крові".

"Поставити владу на місце – це обов‘язок місцевого самоврядування", – підсумувала Тимошенко і зазначила, що "Батьківщина" буде ініціатором скликання таких позачергових сесій.

Нагадаємо, раніше у "Батьківщині" назвали абонплату за газ "новим податком на громадян".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся