Барселона - Ювентус: де дивитися матч

Барселона - Ювентус: де дивитися матч Фото: "Барселона" - "Ювентус"

Де і коли почнеться гра

Онлайн-трансляція поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між "Барселоною" і "Ювентусом" розпочнеться на РБК-Україна о 21:30, а дивитися матч можна на телеканалі Футбол 2. Букмекери вважають фаворитом гри господарі поля.

19 квітня, 21:45
Барселона, Камп Ноу

Матч чвертьфинала Ліги чемпіонів між "Барселоною" і "Ювентусом" відбудеться ввечері 19 квітня, стартовий свисток поєдинку прозвучить в 21:45 за київським часом. Українські вболівальники зможуть побачити поєдинок на телеканалі "Футбол 2".

Крім того, матч у прямому ефірі можна подивитися в Австрії за SRF zwei, ORF 1, Sky Sport 4/HD, Sky Sport 1 HD, Англії - BT Sport 2, Іспанії - Movistar+, beIN Sports Spain, beIN Sports Connect España, Італії - Canale 5, PremiumSport HD, RSI La 2, Німеччини - TeleClub Sport Live, SRF zwei, Sky Sport 4/HD, ORF 1, Sky Sport 1 HD, Польщі - Canal+ Polska, Португалії - Sport TV1, Угорщини - M4 Sports, Білорусі - Білорусь 5, США - ESPN Deportes+ USA, ESPN Deportes USA, Fox Sports 1 USA, Fox Sports GO, Fox Soccer 2GO USA і Канаді - TSN1, TSN4.

alt

У першому матчі чвертьфіналу ліги чемпіонів "Ювентус" здобув у рідних стінах переконливу перемогу над "Барселоною" з рахунком 3:0.

Нагадаємо, зустріч "Реала" - "Баварії" в Мадриді завершилася з рахунком 4:2, завдяки якій мадридці пробилися в півфінал Ліги чемпіонів. В іншій парі "Атлетіко" і "Лестер" найсильнішими виявилися підопічні Дієго Сімоне. Жеребкування відбудеться 21 квітня у штаб-квартирі УЄФА в Ньоні.