Барселона - Реал: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Барселона - Реал: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Фото: "Барселона" - "Реал" (realmadrid.com)

РБК-Україна проведе трансляцію матчу центрального 36 туру чемпіонату Іспанії

Барселона - Реал. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". Мадридський "Реал" приїде в гості до каталонської "Барселони" в матчі 36 туру іспанської Примери. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є каталонський клуб.

6 травня 21:45
Барселона, стадіон "Камп Ноу"

Стартові склади:

"Барселона": тер Штеген, Альба, Піке, Юмтіті, С. Роберто, Ракітіч, Коутіньйо, Бускетс, Іньєста, Л. Суарес, Мессі
Запасні: Сіллессен, Семеду, Вермален, Д. Суарес, Пауліньо, Дембеле, Алькасер

"Реал": Навас, Начо, Марсело, Варан, Рамос, Каземіро, Модріч, Кроос, Бейл, Роналду, Бензема
Запасні: Касілов, Вальєхо, Тео Франсуа, Асенсио, Ковачич, Себальос, Васкес

Матч завершено 2:2

90 + 6 хв. Усе! Суддя дав фінальний свисток! Було багато шансів в цій грі, але жодна з команд не змогла забити вирішальний гол.

90 + 2 хв. Пако Алькасер вийшов на поле замість Луїса Суареса.

90 хв. Чотири хвилини компенсовано в другому таймі!

89 хв. Марко Асенсио закидає м'яч в штрафну, але Жерар Піке виносить м'яч, розряджаючи обстановку.

86 хв. Ракітіч отримує жовту картку за порушення правил в боротьбі з Рамосом.

84 хв. Остання заміна у складі "Реала": Тоні Кроос поступився місцем на полі Матео Ковачичу.

82 хв. Двічі Мессі створював моменти біля чужих воріт, але все не точно.

77 хв. Гарет Бейл отримує "гірчичник" за зрив атаки, а Марсело отримав жовту за те, що сперечався з арбітром.

73 хв. ГООООООЛ Гарет Бейл забив ударом з-за меж штрафного майданчика!

68 хв. Лукас Васкес змінює Начо в складі "Реала".

64 хв. "Реал" ледь активізувався в останні пару хвилин, але поки небезпечних моментів не виникало біля воріт тер Штегена. Примудряється "Барса" вдесятьох оборонятися і навіть атакувати.

57 хв. Іньєста йде з поля і віддає капітанську пов'язку Мессі. Замість нього на газоні з'являється Пауліньо.

Фото twitter.com/FCBarcelona

53 хв. ГООООООЛ! Мессі відзначився забитим м'ячем!

46 хв. Розпочався другий тайм. Заміни: у господарів Семеду змінив Коутиньо, а у гостей Роналду пішов з поля, поступившись місцем Асенсио.

45 + 4 хв. Роналду виконав штрафний удар, але м'яч влучив у стінку. Після цього пролунав свисток на ПЕРЕРВУ!

45 + 3 хв. Червона картка! Роберто знищений! Марсело штовхнув його перед штрафним "Барселони", Сержі це не сподобалося і він вдарив того в обличчя.

45 хв. Додано 2 хвилини до першого тайму.

44 хв. Розпалюються пристрасті! Мессі потужно врізався двома ногами в Рамоса, теж отримавши від арбітра "гірчичник".

44 хв. Суарес і Рамос отримали по жовтій картці за неспортивну поведінку.

42 хв. А ось і справжнє "Ель Класико"! Заварушка! Рамос поштовхався з Суаресом. Зараз піде покарання.

36 хв. Мессі відправив м'яч на дальню штангу - Юмтіті пробив вище воріт.

36 хв. Бейл чіпляє за ногу Інієсту на своїй половині поля. Тут без картки. Штрафний вирішує виконувати Мессі.

31 хв. Варан отримав жовту картку за зрив атаки.

30 хв. 60% часу м'ячем володіють господарі.

27 хв. Роналду пробиває - м'яч проходить поряд зі штангою.

22 хв. "Реал" поки грає на контратаках, дуже грамотно відводить м'яч від своїх воріт.

14 хв. ГООООООООООЛ! Роналду заніс м'яч у ворота. А ось і відповідь "Реала"!

13 хв. Начо грубо зіграв проти Суареса і отримує жовту картку від арбітра.

10 хв. ГООООООООООЛ! Роберто промчав по флангу і подав у штрафну на Суареса, який пробив в дальній кут!

4 хв. Суарес отримав м'яч в штрафній від Мессі і потужно пробив - Варан підставив ногу і перевів на кутовий

1 хв. Перший фол в матчі! Ракітіч грубо зіграв у відборі проти Каземіро.

1 хв. Матч стартував! Гості розіграли м'яч в центральному колі.

- Забитий до відмови "Камп Ноу".

Центральної зустріччю не тільки іспанського туру, а й всього європейського вікенду, буде матч на "Ноу Камп". Навіть якщо "Реал", як про те пишуть окремі іспанські джерела, виставить полуторний склад на догоду бажанням поберегти виконавців в принциповому матчі з прицілом на фінал Ліги чемпіонів, градус високої напруги від цього ніяк не знизиться. Обидві команди докладуть усіх зусиль для перемоги, адже інакше в іграх головних клубів Каталонії і столиці Іспанії не буває. І якщо одні можуть записати в свій актив другу перемогу над заклятим другом в сезоні, то другі - взяти реванш за поразку в першому колі змагань.

Навіть з урахуванням того, що "Барселона" титул чемпіона вже оформила, "запідозрити" господарів в тому, що гравці "кулес" будуть викладатися не на максимум, не доводиться. На відміну від "Реала", "блаугранас" на тижні відпочивали, і до цього поєдинку готувалися без навантаження в єврокубках. Цей аспект, а також фактор свого поля, свідчать на користь "Барселони".

"Реалу" ж, як не крути, все ж важливіше успіх в ЛЧ, а не локальні досягнення в чемпіонаті. Немає причин сумніватися, що ті футболісти, яких випустить Зінедін Зідан, будуть викладатися на всі 100%, але також вони триматимуть в умі майбутній фінал з "Ліверпулем".

Проте, в Каталонії буде спекотно, і такі обов'язкові атрибути матчів "Барселони" і "Реала", як забиті м'ячі в обидві сторони, а також чимала кількість карток, глядачі, з високою ймовірністю, побачать.