Барселона - ПСЖ: онлайн-трансляція

Барселона - ПСЖ: онлайн-трансляція Фото: Барселона - ПСЖ

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" - ПСЖ розпочнеться на РБК-Україна о 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2". Букмекери вважають фаворитом каталонський клуб.

8 березня, 21:45
Барселона, Камп Ноу

Стартові склади:

Барселона: тер Штеген - Умтіті, Маскерано, Піке - Іньєста, Ракітіч, Бускетс, Рафінья - Неймар, Луїс Суарес, Мессі.

Запасні: Сіллессен, Альба, Дінье, Туран, Роберто, Гомеш, Алькасер.

ПСЖ: Трапп - Меньє, Маркіньос, Тіаго Сілва, Курзава - Матюїді, Верратті, Рабьо - Лукас Моура, Дракслер, Кавані.

Запасні: Ареола, Кімпембе, Орье, Крихов'як, Пасторе, Ді Марія, Бен Арфа.

6:1 "Барселона" стає першою командою в історії ЛЧ, яка зуміла відіграти чотири "сухі" м'ячі та пройти далі

alt

90 + 5 хв. ФАНТАСТИКА!!! Мрії здійснюються! ГОЛ! Неймар закинув м'яч у штрафну і Роберто точно пробив повз голкіпера.

90 + 4 хв. Верратті збив розігнався Мессі, заробивши жовту.

90 + 1 хв. Цілих п'ять хвилин додав арбітр.

90 + 1 хв. ПЕНАЛЬТІІІІІ та ГОООООЛ

88 хв. НЕЙМАР забиває ГОООООООООООЛ!

84 хв. Ракітіч йде з поля і його замінить Гомес.

81 хв. Як все змінив один м'яч Кавані - тиша на Камп Ноу.

76 хв. Ще одна заміна у "Барселони". Вийшов Роберто, замінений Рафінья.

75 хв. У команді ПСЖ заміна. Дракслер йде з поля і його замінить Серж Орье.

74 хв. Мессі дочекався помилки суперника, увійшов в штрафну і пробив низом у дальній кут - мимо.

70 хв. Гра йде на половині поля ПСЖ.

65 хв. Першу заміну провів Луїс Енріке. Туран замість Іньєсти.

64 хв. Суарес отримує жовту за симуляцію.

63 хв. Помітно, що "Барселона" нервує і не може прийти в себе. Кавані ледь не забиває другий.

62 хв. ГООООЛ забиває ПСЖ. Кавані відправляє м'яч під поперечину.

alt

55 хв. Тактична заміна. Моура йде з поля і його замінить Ді Марія.

52 хв. Штанга рятує "Барселону".

50 хв. ГОООЛ! Мессі забив м'яч у лівий выд себе кут. Трапп вгадав кут, але не дотягнувся до м'яча.

alt

48 хв. Пенальті заробляє "Барселона".

46 хв. На Камп Ноу присутні 96,290 уболівальників.

alt

45 + 3 хв. Звучить свисток на перерву, перший тайм завершується з рахунком 2:0 на користь каталонців.

45 хв. Арбітр компенсував три хвилини.

44 хв. "Барселона" рветься вперед.

43 хв. Кавані вимагав жовту і сам її отримує.

40 хв. ГООООЛ. Курзава вражає свої ворота.

38 хв. Лукас Моура лежить на газоні, суддя просить лікарів вийти на поле. Трибуни свистять.

36 хв. Жовту картку отримує Бускетс, що не дасть йому зіграти в наступному матчі, якщо вийде "Барса".

30 мин. Вболівальники на Камп Ноу гучні сьогодні.

alt

28 хв. Іньєста завдав найнебезпечніший дальній удар, але вище воріт летить м'яч.

alt

27 хв. Другий штрафний від Мессі першої півгодини. Тепер він потрапляє в стінку.

24 хв. Піке жорстко ззаду в'їхав в Кавані і заслужено отримав жовту.

19 хв. Парижани глибоко засіли на своїй половині поля.

17 хв. Ох, який момент! Неймар трохи не влучив у дальню дев'ятку.

15 хв. Мессі зі стандарту перекидає м'яч над стінкою і над воротами.

14 хв. Дракслер дуже необачно фолить на Мессі і отримує жовту.

12 хв. Ну ось і команда з Парижа нагадувала про себе в атаці. Два кутових поспіль виконали гості, але до небезпечного удару справа так і не довели.

7 хв. Вболівальники на стадіоні свистять, коли парижани тримають м'яч.

5 хв. Матюїді отримав гірчичник за грубу гру.

3 хв. ГООООЛ забиває Суарес. Рафінья навісив на центр штрафного, Суарес послав м'яч над головою Трапп. Хтось із захисників ПСЖ виносив м'яч з воріт, але м'яч був уже за лінією.

2 хв. Відразу ж пускаються вперед каталонці.

1 хв. Свисток! Гра почалася!

- Стадіон "Камп Ноу" переповнений.

alt

У першому матчі ПСЖ розгромив "Барселону" з рахунком 4:0. Після цього головний тренер каталонського клубу Луіс Енріке заявив, що влітку покине свій пост. Разом з тим команда вийшла на перше місце у Примері.

Безпрограшна серія ПСЖ на даний момент нараховує 11 матчів поспіль. Практично всі сходяться на тому, що у "Барселони" мало шансів відіграти 4 м'ячі, але якщо хто і здатний відіграти таку фору, то саме каталонський клуб.