"Барселона" в меншості зіграла в результативну нічию з "Реалом"

"Барселона" в меншості зіграла в результативну нічию з "Реалом" Фото: "Барселона" - "Реал" (realmadrid.com)

Поєдинок на "Камп Ноу" завершився з рахунком 2:2

"Барселона" і "Реал" розійшлися нічиєю в матчі 36 туру чемпіонату Іспанії. Зустріч проходила на стадіоні "Камп Ноу" і завершилася з рахунком 2:2.

Попри відсутність турнірної мотивації у каталонської команди, Ель Класико вийшов яскравим, барвистим і насиченим. Команди обмінялися голами, а також створили чимало гострих ігрових моментів було

В кінці першого тайму на поле пішли розбірки, що завершилися видаленням Роберто після провокаційної поведінки Марсело. Таким чином, весь другий тайм каталонці грали вдесятьох.

"Барселона" двічі по ходу гри вела в рахунку, але "Реалу" вдалося обидва рази відігратися. У складі господарів забиті м'ячі на свій рахунок записали Луїс Суарес і Ліонель Мессі, а за мадридців відзначилися Кріштіану Роналду і Гарет Бейл.

"Барселона" з 87 очками розташовується на першому місці в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, "Реал" (72) знаходиться на третьому рядку.

Нагадаємо, півзахисник "Барселони" Андрес Іньєста оголосив про відхід з каталонського клубу після закінчення сезону.