Барселона - Атлетик: онлайн-трансляція

Барселона - Атлетик: онлайн-трансляція Фото: Барселона - Атлетик, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Барселона - Атлетик - після поразки в Більбао у "Барси" залишаються хороші шанси на прохід далі. Онлайн-трансляція матчу "Барселона" - "Атлетик" розпочнеться на РБК-Україна у 21:45, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол".

11 січня, 22:15
Барселона "Камп Ноу"
Склади команд:
Барселона
: Сілессен, Альба, Умтит, Піке, Роберто, Бускетс, Іньєста, Рафінья, Суарес, Неймар, Мессі
Атлетик: Іраісос, Етчейта, Боведа, Лапорт, Баленсіага, Сан Хосе, Саборит, Эрасо, Беньят, сабін, Вільямс

Барселона - Атлетик, 3:1
Гол: Суарес, 36, Неймар, 48, Мессі, 77 - Саборит, 52

87 хв. Денис Суарес вийшов замість Неймара.

80 хв. Замість Саборита виходить Сусаета. А замість Рафіньї з'явився Ракітіч.

77 хв. ГОЛ! Мессі знову ідеально виконує штрафний і м'яч від стійки влітає у ворота!

69 хв. Суарес небезпечно бив з лінії штрафного, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

58 хв. Мессі відмінно увійшов в чужу штрафну і прострілив, але захисники були першими на м'ячі.

52 хв. ГОЛ! Атлетик забиває! Саборит точно б'є головою після подачі з флангу!

46 хв. Неймар заробив пенальті і сам його виконав!

Перерва

42 хв. Лапорт грубо збив суперника практично на лінії штрафного - жовта картка.

36 хв. ГОЛ! Неймар накинув м'яч у штрафний майданчик зліва і Суарес красиво в падінні сильно пробив голкіпера!

29 хв. Итуаррспе збиває Неймара на фланзі і отримує жовту картку.

25 хв. Неймар отримав м'яч на вході в штрафну, віддав на Суареса і той забив. Все б нічого, але бразилець отримав м'яч у поза грою.

20 хв. Барселона продовжує намагатися атакувати. І начебто швидкість і загострення є, але ударів - ні.

12 хв. Перша спроба атакувати від Атлетика завершилася небезпечним прострілом від Вільямса, з яким захист не впоралася з першого разу.

5 хв. Перші спроби Барси атакувати нічим не закінчуються.

Почався матч

У першому матчі між командами, який відбувся тижнем раніше, "Атлетик" зумів виграти. При чому, баски домоглися перемоги навіть удев'ятьох, коли в кінцівці матчу були видалені Гарсія і Ітурраспе. Тим не менш, зібраність біля своїх воріт дозволила "Атлетику" залишити собі шанси на прохід далі.

Тим не менш, фаворитом залишається "Барселона". Хоча початок року у команди Енріке не задався. Після поразки в Більбао каталонці не змогли виграти і в чемпіонаті у "Вільярреала".

Головний тренер "Барселони" Луїс Енріке:

"Важливо, що ми забили гол на виїзді. Але "Барселоні" буде важко вийти до чвертьфіналу, якщо взяти до уваги рівень суперника. Сама гра вийшла дуже інтенсивною, але по-іншому і бути не могло. "Атлетик" надає такий пресинг, який душить тебе".