ru ua

Банк Японії залишив ключову облікову ставку без змін - на рівні 0,0-0,1%

Банк Японії залишив незмінною проведену кредитно-грошову політику і підтвердив оцінку економіки країни. Згідно з повідомленням кредитної організації, японська економіка поступово відновлюється за рахунок твердого попиту на внутрішньому ринку, що дозволить обійтися без додаткової монетарної стимуляції.

Так, японський центробанк залишив ключову облікову ставку без змін - на рівні 0,0-0,1%. Рішення про збереження цільової процентної ставки по кредитам overnight на колишньому рівні, що прогнозувалося більшістю аналітиків, було одноголосно ухвалене за підсумками проведеного сьогодні голосування членів правління банку.

Крім того, Банк Японії не змінив обсяг програми викупу активів і кредитування, залишивши його на рівні 70 трлн ієн (879 млрд дол), однак висловив намір купувати більше короткострокових паперів і скорочувати операції з фіксованою ставкою.

Японський регулятор також скоротив прогноз споживчої інфляції на поточний 2012-2013 фінансовий рік, що закінчується в березні 2013 р., з 0,3% до 0,2%. Прогноз споживчої інфляції на наступний фінрік залишився незмінним - 0,7%.

Нагадаємо, японський Центробанк знизив облікову ставку до рівня 0-0, 1% 5 жовтня 2011 р.