Банк Тігіпка усунули від торгівлі державними цінними паперами

Банк Тігіпка усунули від торгівлі державними цінними паперами
Фото: "Універсал Банк" (РБК-Україна)

Мінфін розриває договір з банком за невиконання останнім своїх зобов'язань

Міністерство фінансів прийняло рішення про розірвання договору з "Універсал банком" (кінцевий бенефіціар бізнесмен Сергій Тігіпко), як первинним дилером на ринку державних цінних паперів. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Як повідомляється, таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що банк не виконав взятих на себе зобов'язань.

Крім того, відомство направило "УкрСибБанку" повідомлення про можливе розірвання такого договору. Цей банк також повторно не виконав своїх зобов'язань перед державою.

Також, Міністерство фінансів за підсумками конкурсу вирішило включити "Альфа-банк", банк "Південий" і "Кредобанк" до числа первинних дилерів на ринку державних цінних паперів.

Мінфін також повідомив, що з 14 травня втратять чинність нинішні редакції договорів про співпрацю на ринку державних ЦП, у зв'язку з чим первинним дилерам необхідно їх перепідписати з Мінфіном.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) продовжив терміни для переходу банків на новий Міжнародний стандарт фінансової звітності 9 "Фінансові інструменти".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся