ru ua

Банк "Петрокоммерц" змінив членів Наглядової ради та затвердив нову стратегію розвитку

Банк "Петрокоммерц" змінює стратегію розвитку і стає корпоративно-інвестиційним банком. Таке рішення було прийнято сьогодні на загальних зборах нових акціонерів фінансової установи, повідомляє прес-служба банку.

Відповідно до одного з пунктів прийнятої стратегії, "Петрокоммерц" обмежує залучення депозитів від населення і переорієнтується на пряме співробітництво з великими українськими та західними інвесторами. У найближчій перспективі залучення іноземного капіталу стане основним джерелом формування активів і пасивів банку.

У "Петрокоммерц" впевнені, що прямий вихід на західні ринки капіталу та ексклюзивні умови фінансування дозволяють їм орієнтуватися на роботу з клієнтами з Топ-100 найбільших компаній України.

"Основними позиціями продуктової лінійки для корпоративного бізнесу, крім класичного обслуговування, стануть торгове і проектне фінансування, приватне інвестування, злиття і поглинання, корпоративна реструктуризація, робота з простроченою заборгованістю", - повідомили в прес-службі банку.

Крім українських банкірів і юристів, до наглядової ради увійшли представники банківських установ і фінансових кіл з Європи та Північної Америки. Серед них Артур Лі МакКаллум (США), віце-президент з питань фінансів і маркетингу Photonic Laboratories, екс-керівник стратегії Eavex Capital; Вальтер Комарек (Австрія), засновник компанії Forbesfone Telecom, член наглядової ради KAC Holding AG і Мартін Мазар (Словаччина), керуючий директор в Emerging European Capital, в минулому член наглядової ради АТ "Банк Грузії".

Головою наглядової ради банку призначений Іван Шехавцов, до недавнього часу - віце-президент, начальник підрозділу корпоративних фінансів "Альфа-Банку" (Україна). Так само до наглядової ради увійшли Олексій Крупій і Дмитро Дорошенко.

Як пояснили в банку, основне завдання іноземних партнерів - організація зв'язків з ринками іноземних капіталів і залучення інвестицій в Україну.

Нагадаємо, що 20 березня 2015 року, в результаті підписання з ВАТ Банк "Петрокоммерц" договорів купівлі-продажу акцій, право власності на ПАТ "Банк Петрокоммерц Україна" перейшов до українських інвесторів.