Bank of America склав карту світу з капіталізації фондових ринків

П'ятниця 14 серпня 2015 15:05
Bank of America склав карту світу з капіталізації фондових ринків
Фото: Bank of America

Найбільшою країною на карті виявилися США

Bank of America Merrill Lynch опублікував звіт Transforming World Markets, в якому представлена карта світу, на якій розмір країн залежить від їх капіталізації фондового ринку, передає РБК.

Найбільшою країною на карті передбачувано опинилися США з капіталізацією близько 20 трлн дол. За даними Bank of America, капіталізація американського ринку становить 52% від світового, що є максимальним значенням з 1980-х рр.

Значущими за обсягами на карті опинилися країни Західної Європи: капіталізація ринків Німеччини, Швейцарії і Франції знаходиться приблизно на одному рівні від 1,2 млрд дол. до 1,3 млрд дол.

Набагато більше, ніж на політичній карті світу, на карті BofA Merrill Lynch стали крихітні Гонконг і Тайвань, а Японія за розмірами обігнала Китай і Австралію.

Росія на фондовій карті світу зменшилася до розмірів Фінляндії, поступившись за розмірами таким країнам, як Італія та Іспанія. За даними Bloomberg на 13 серпня, капіталізація російського ринку акцій становить 416 млрд дол.

Bank of America склав карту світу з капіталізації фондових ринків

Фото - карта світу за обсягами фондового ринку (капіталізація вказана в млн дол.)

Нагадаємо, з Bank of America йде фінансовий директор.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся