Баффет купив енергетичну компанію Oncor за 17,5 млрд доларів, - WSJ
Фото: Баффет зробив третю велику покупку (flickr.com Fortune Live Media)
Американський холдинг Berkshire Hathaway мільярдера Уоррена Баффета купує енергетичну компанію Oncor за 17,5 млрд доларів. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з ходом операції.
За даними видання, офіційно про купівлю може бути оголошено найближчим часом.
Ця угода стане третьою в числі найбільших придбань в історії Berkshire Hathaway. Останньою найбільшою купівлею, здійсненої холдингом, було придбання в 2016 році металургійної компанії Precision Castparts за 32 млрд доларів, уточнює газета.
Нагадаємо, найбільший акціонер IBM Баффет продав третину свого пакету акцій компанії.
https://www.wsj.com/articles/warren-buffetts-berkshire-nears-a-deal-to-buy-oncor-1499363036?mod=e2fb
За станом на кінець 2016 року Баффету належало 8,5% всіх акцій компанії. Berkshire Hathaway як і раніше володіє більш ніж 50 мільйонами акцій IBM, а акції зараз торгуються нижче 160 доларів.