Б.Обама: Між США і мусульманськими країнами необхідно побудувати нові відносини, засновані на взаємному інтересі і пошані.

Необхідно усунути напруженість у відносинах між США і мусульманським миром. Про це заявив сьогодні президент США Барак Обама під час виступу в Каїрі. "Екстремісти експлуатували цю напруженість", - сказав він, додавши, що необхідно боротися із стереотипами. США і мусульмани не повинні бути суперниками, виразив упевненість американський президент. Він також відзначив, що необхідно побудувати нові відносини між США і мусульманськими країнами, засновані на "взаємному інтересі і пошані", передає CNN. США і мусульмани по всьому світу повинні розділяти "загальні принципи справедливості і прогресу", вважає він. В ув'язненні Б.Обама звернувся до ролі США і заявив, що Америка також не відповідає стереотипу, що склався в світі, про корисливу імперію. Б.Обама прибув сьогодні до Каїра в рамках свого турне по Близькому Сходу. Напередодні американський президент відвідав Саудівську Аравію.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся