Б.Гейтс і У.Баффет попросили міліардерів віддавати половину свого статку на благочинність

Засновник Microsoft Біл Гейтс і найуспішніший інвестор Уоррен Баффет звернулися до найбагатших людей планети із закликом пожертвувати хоч и половину свого статку на добродійні цілі. Про це повідомляє РБК з посиланням на Reuters.
"Я досі непомірно щасливий прийнятим мною в 2006 р. рішенням - передати 99% (майже 50 млрд дол.) свого статку до Фонду Біла і Мелінди Гейтс", - йдеться у зверненні У.Баффета, опублікованому в інтернеті на спеціально створеному сайті. - Тепер з схожим проханням я і фонд подружжя Гейтсів звертаємося до людей, чий статок обчислюється мільярдами доларів".
За словами У.Баффета, весь прибуток з цінних паперів, які йому належать, американського інвестиційного холдингу Berkshire Hathawaу, найбільшим акціонером якої він є, буде направлена на благочинність.
Статок У.Баффета зараз оцінюється в 47 млрд дол., а його однодумця Б.Гейтса - в 53 млрд дол. У рейтингу журналу Forbes за 2010 р. в списку найбагатших людей вони займають 3-і і 2-і місця відповідно.
Фонд Біла і Мелінди Гейтс (Bill and Melinda Gates Foundation), заснований в 2000 р., виділяє кошти на боротьбу з СНІД, малярією і туберкульозом в бідних країнах, а також на розвиток освіти в США і комп'ютеризацію публічних бібліотек.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся