"Азовсталь" завершить будівництво ПВП до кінця 2016

НовиниЕкономіка    22.07.2016 - 13:11

Металургійний комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест планує до кінця поточного року завершити будівництво комплексу вдування пиловугільного палива (ПВП), чим розпочати поетапну відмову від використання природного газу в доменному виробництві. На даний момент ведеться великовузлове складання металоконструкцій ПВП, повідомляє прес-служба "Метінвесту".

Генеральним підрядником і проектантом в цьому проекті виступає компанія "Метінвест Інжиніринг". Будівництво ведеться із залученням субпідрядних спеціалізованих організацій. Монтажні роботи виконує компанія "Метінвест-Промсервіс". Всі металоконструкції, необхідні для будівництва, виготовлені з продукції підприємств Групи Метінвест.


16 липня монтажники завершили один з найважливіших етапів будівництва – монтаж циліндричної частини накопичувального бункера пиловугільного палива. При проектуванні ПВП враховані передові європейські стандарти екологічної та промислової безпеки.

Вугільний пил буде виготовлятися на ММК імені Ілліча і транспортуватися на МК "Азовсталь" в герметичних залізничних цистернах в середовищі інертного газу.

"Група Метінвест продовжує реалізовувати масштабні інвестиційні проекти на "Азовсталі". Будівництво ПВП – це найбільш дієвий спосіб здешевлення продукції і, відповідно, збільшення конкурентоспроможності підприємства. У проекті ми використовуємо найкращі технології і стандарти. Для цього залучили відомого у світі виробника металургійного обладнання з Німеччини. Наші партнери з Küttner гарантують, що ПВП буде працювати максимально ефективно і без шкоди для екології", - заявив генеральний директор МК "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі.

Інвестиції Групи Метінвест в будівництво ПУТ на МК "Азовсталь" становлять понад 17 млн доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся