Азаров запросив прем’єр-міністра Словаччини відвідати Україну восени 2013 року

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара у ході офіційного візиту до Словацької Республіки поновив запрошення від імені прем'єр-міністра України Миколи Азарова прем'єр-міністру Словаччини Роберту Фіцо здійснити візит в Україну восени 2013 р. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Як сподіваються у міністерстві, цей візит надасть нового імпульсу економічній співпраці між двома країнами.

Водночас під час сьогоднішньої зустрічі були обговорені актуальні питання порядку денного українсько-словацького співробітництва, зокрема, активізація економічної співпраці. Сторони відзначили позитивні тенденції росту показників двостороннього товарообігу.

Було наголошено на необхідності інтенсифікації співробітництва в енергетичній, транспортній та транскордонній сферах, а також важливості інвестиційної співпраці між Україною та Словаччиною.

Окрему увагу сторони приділили питанню європейської інтеграції України. Прем'єр-міністр Словацької Республіки заявив про підтримку його держави у підписанні угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся