Азаров пропонує прийняти мораторій на будівництво на територіях об’єктів зі списку всесвітньої спадщини

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству культури разом з Міністерством юстиції розробити зміни до законодавства щодо безумовного мораторію на будівництво на територіях об'єктів, включених до Списку всесвітньої спадщини, та в їх буферних зонах. Про це він заявив в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Наполягаю, щоб до розгляду науково-проектної документації щодо збереження визначних пам'яток була залучена громадськість. Пропоную створити наглядові ради видатних пам'яток культурно-історичної спадщини і запровадити постійний незалежний моніторинг їх стану", - заявив Азаров.

Відповідальними за це призначено Мінкульт та Мінрегіон.

"Необхідно в найкоротші терміни активізувати роботу з розроблення та коригування генеральних планів населених пунктів України, на території яких розташовуються об'єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, з визначенням відповідних охоронних (буферних) зон та режимів використання об'єктів всесвітньої спадщини в контексті визначеного містобудівного середовища", - підкреслив Азаров.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся