Азаров: Уряд буде докладати всіх зусиль для забезпечення ефективної роботи вугільної промисловості та дотримання соцстандартів

НовиниПолітика    28.08.2011 - 10:35

В Україні сьогодні відзначають День шахтаря. Президент Україна Віктор Янукович і прем'єр-міністр Микола Азаров привітали працівників вугільної промисловості України, повідомляє прес-служба глави держави.

"Сердечно вітаю вас зі славетним святом - Днем шахтаря. Шахтарська професія є однією з найгероїчніших із усіх мирних професій, фахівці якої своєю щоденною копіткою працею забезпечують добробут мільйонів українців. Глибоко переконаний, що завдяки вашій мужності та самовідданості ви й надалі будете примножувати добрі трудові традиції нелегкої праці гірника, сприятимете стабільному соціально-економічному розвитку Української держави, її енергетичній безпеці.
У цей день ми також згадуємо і вшановуємо пам'ять тих, хто не повернувся із забою, за ким і досі сумують матері, дружини й діти. Щиро дякую та низько вклоняюся вам за доблесний подвиг і бажаю міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, добробуту та нових вагомих здобутків в ім'я України", - йдеться в повідомленні Президента.

В свою чергу, Микола Азаров висловив слова вдячності всім працівникам і ветеранам вугільної промисловості.

"Сьогодні перед галуззю стоять важливі завдання з проведення реформ, збільшення обсягів вуглевидобутку та підвищення соціальних стандартів. Успішне їх виконання дозволить створити економічно ефективну, беззбиткову вугільну промисловість, посилити безпеку праці шахтарів та поліпшити добробут їх сімей. Переконаний, що професіоналізм, досвід, знання та відданість своїй справі допоможуть вам успішно виконати поставлені завдання", - зазначено у вітанні прем'єр-міністра.

Крім того, Азаров зазначив, що із свого боку уряд докладатиме всіх зусиль для забезпечення сталої і ефективної роботи галузі та дотримання соціальних стандартів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top