Аякс - Динамо: онлайн-трансляція (рахунок 3:1)

Аякс - Динамо: онлайн-трансляція (рахунок 3:1) Аякс - Динамо

РБК-Україна проведе трансляцію матчу кваліфікації Ліги чемпіонів

Аякс - Динамо. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2". Київське "Динамо" зіграє з "Аяксом" в рамках першого матчу плей-офф раунду Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, перевага на боці команди з Нідерландів.

22 серпня 22:00
Амстердам, стадіон "Йохан Кройф Арена"

Матч завершено 3:1

90 хв. Все на цьому!

87 хв. Зієш пробив у штангу воріт Бойка.

87 хв. Де Віт змінив автора голу ван де Беека у господарів.

82 хв. Хунтелар міг забивати сильним ударом, але виручив Бойка.

77 хв. Заміна у "Динамо": Чече вийшов Сидорчука.

73 хв. Поперечина врятувала киян після удару Хунтелара.

69 хв. Тальяфіко отримав жовту за фол на Циганкові. Віктор пробив зі штрафного - вище воріт.

63 хв. Гольовий момент у киян! Кендзьора подав на Циганкова, Віктор пробив сильно з лінії штрафного, але влучив у захисника.

56 хв. Більш спокійний футбол показують гравці "Аякса" на початку другого тайму.

53 хв. Спроба пробити від Пиваріча - вище воріт.

46 хв. Другий тайм розпочався. Шепелєв вийшов на поле замість Гармаша.

45+2 хв. Рефері дав свисток про завершення першого тайму.

43 хв. ГОЛ! Тадич реалізував свій шанс.

39 хв. Гармаш отримав жовту картку за розмови з арбітром.

35 хв. Знову пропускаємо! Зієш пробивав м'яч потрапив в голову Кадара і пірнув у кут воріт Бойка.

32 хв. Циганкова впав в чужій штрафній в боротьбі із захисником, але пенальті арбітр поставити не наважився.

24 хв. Кендзьора грубо зіграв проти Тадіча і отримав жовту картку.

22 хв. Третій сейв записує в свій актив Онана!

21 хв. Хунтелар отримав жовту картку за фол проти Вербича.

15 хв. ГООООООООООЛ! Кадар пробив головою, Онана парирував м'яч перед собою, але на добивання поспів Кендзьора!

14 хв. Не вдалося Кадару відзначитися забитим голом!!! Під саму стійку летів м'яч - божевільний сейв від Онана.

4 хв. "Аякс" продовжує атакувати ворота "Динамо".

2 хв. "Аякс" забиває швидкий гол. Ван де Бек пострілом низом відправив м'яч у сітку воріт, пропустивши м'яч під Бойко. Провалився центр захисту у киян.

1 хв. Матч розпочався!

- Божевільна підтримка у амстердамського клубу.

- Стартові склади:

"Аякс": Онана - Мизрауи, Де Лигт (к), Блінд, Тальяфико - ван де Беек, Шон, де Йонг - Зієш, Хунтелаар, Тадіч

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Кадар, Бурда, Піваріч - Сидорчук (к), Буяльський, Гармаш - Циганков, Бесєдін, Вербичи

- Господарі поля гратимуть у своїх традиційних кольорах - червоно-білих футболках, білих шортах і гетрах (голкіпер - в червоно-чорному), динамівці - у виїзному комплекті форми синього кольору (воротар - у зеленому)

Чотириразовий володар Кубка європейських чемпіонів "Аякс" не грав на груповому етапі з сезону 2014/15, який був для голландців п'ятим поспіль в основній сітці. Три останніх походу "Аякса" в Лізі чемпіонів незмінно завершувалися в кваліфікації. "Динамо" грало на груповому етапі в сезоні 2016/17, але в минулому році теж оступилось в кваліфікації.

Срібний призер минулого чемпіонату Нідерландів виступав на груповому етапі Ліги чемпіонів 13 разів, однак не виходив з групи з сезону 2005/06. Минула еврокампания "Аякса" тривала всього чотири матчі. У третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів голландці за правилом виїзного гола поступилося "Ніцці", а потім програли "Русенборгу" в раунді плей-офф Ліги Європи УЄФА (0:1 вдома, 2:3 в гостях).

"Динамо" може зіграти на груповій стадії Ліги чемпіонів в 17 разів і в третій за останні чотири сезони. Рік тому "Динамо" програло "Янг Бойз" в третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів (3:1 вдома, 0:2 в гостях). Кияни продовжили боротьбу в Лізі Європи і дійшли до 1/8 фіналу. На цій стадії вони поступилися "Лаціо" з загальним рахунком 2:4.

"Динамо" втретє бере участь у раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Якщо в 2010 році воно поступилося "Аяксу", то в сезоні 2012/13 перемогло менхенгладбахську "Боруссію" з загальним рахунком 4:3. Кияни тричі брали участь у раунді плей-офф Ліги Європи і незмінно перемагали.