ru ua

Автомобілісти мають намір пікетувати Кабмін і блокувати АЗС через можливе зростання цін на паливо

Автомобілісти мають намір пікетувати Кабмін і блокувати АЗС через можливе зростання цін на паливо Ілюстративне фото (УНІАН)

Акція запланована на 18 квітня

Всеукраїнський рух "АвтоЄвроСила" 18 квітня має намір провести всеукраїнську акцію протесту через можливе різке подорожчання цін на паливо. Таку заяву лідер громадського руху Олег Ярошевич опублікував на сторінці руху в Facebook.

Зазначається, що йдеться про пропозиції компанії "Укртатнафта" (яка контролюється приватними інвесторами, в т. ч. Ігорем Коломойським) з 1 травня 2018 року встановити квоту на постачання іноземного палива, що призведе до різкого подорожчання бензину та дизельного палива в Україні.

Ярошевич стверджує, що отримав інформацію від джерел, близьких до уряду і Міністерства економічного розвитку, що в середу, 18 квітня комісія при міністерстві розгляне звернення "Укртатнафти" і з високою часткою ймовірності прийме запропоновані компанією квоти, а також ініціює розслідування відносно імпорту нафтопродуктів.

У зв'язку з цим ціна на бензин може піднятися на 30-40%, а зв'язку з чим Ярошевич і звернувся до всіх з пропозицією провести 18 квітня масштабну акцію протесту під стінами Кабміну, а також страйк не лише з боку водіїв, але і з залученням конкурентних автозаправних мереж і перекриттям національних магістралей на кілька годин.

"Я пропоную всім великим заправним комплексам у середу з 11:00 до 13:00 страйкувати і припинити заправку всіх транспортних засобів. 18 квітня я пропоную перекрити всі заправні комплекси не тільки в Києві, а й по всій Україні", - зазначив Ярошевич.