"АвтоКрАЗ" за 8 міс. збільшив виробництво на 15% - до 843 автомобілів

Середа 02 вересня 2015 11:52
"АвтоКрАЗ" за 8 міс. збільшив виробництво на 15% - до 843 автомобілів
Фото: АвтоКрАЗ

Продажі Кременчуцького автозаводу зросли на 8%

ПАТ "АвтоКрАЗ" (Кременчук, Полтавська обл.) за січень-серпень 2015 р. збільшило обсяг виробництва продукції, порівнянні з таким же періодом минулого року, на 15% - до 843 автомобілів. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Як наголошується, за вказаний період на 8% зросли і продажі підприємства, порівняно з торішнім результатом січня-серпня. Споживачам відвантажено 758 автомобілів. "У загальному обсязі відвантаженої за 8 місяців техніки експортні поставки склали всього 28%, а 72% выдправилися до українського споживача", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, із січня по серпень поточного року було виготовлено і відвантажено замовникам п`ять напівпричепів і 14 причепів, що в 7 разів перевищило виробництво зазначеної продукції за такий же період минулого року.

За підсумками роботи у серпні "АвтоКрАЗ" виготив 134 автомобілі, що майже на 9% вище аналогічного показника минулого року і на 1,5% - липневого показника поточного року. У загальному обсязі виробленої техніки бортові автомобілі склали 75%, шасі - 17%, сідельні тягачі - 7%, спецтехніка - 1%. Більша частина - 81%, виготовлених в серпні автомобілів, була призначена для внутрішнього ринку, решта 19% - це експортні поставки підприємства.

Нагадаємо, у І півріччі "АвтоКрАЗ" збільшив виробництво на 20,5% - до 577 автомобілів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся