ru ua

Автобусні перевезення з Донецька здійснюються за 15 напрямами

Автобусні перевезення з Донецька здійснюються за 15 напрямами
Автобусні перевезення з Донецька за станом на 13 листопада здійснюються за 15 напрямками.

Автобусні перевезення з Донецька за станом на 13 листопада здійснюються за 15 напрямками. Про це свідчать дані департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації, передає прес-служба ДонОДА.

Зокрема, виїхати автотранспортом можна в напрямку Слов'янська, Маріуполя та Красноармійська.

Крім того, функціонують автобусні маршрути і в східну частину регіону - в напрямку Амвросіївки, Сніжного, Тореза, Шахтарська.
У північному напрямку від обласного центру продовжує здійснюватися рух пасажирського транспорту в бік Ясинуватій, Горлівки та Єнакієве.

У південному напрямку курсує автотранспорт у напрямку Волновахи і Вугледара.

Здійснюється рух автобусів і в сусідні обласні центри - Луганськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ.

Крім цього, за даними прес-служби, в даний час готуються до запуску маршрути з міста Авдіївка, де через складну ситуацію, пов'язану з проведенням бойових дій, довгий час було відсутнє транспортне сполучення. Зараз перевізники готують дозвільні документи для здійснення руху автобусних маршрутів у напрямку Костянтинівки і Красноармійська.

В той же час через складну ситуацію, пов'язану з безпекою життя і здоров'я водіїв та пасажирів,, як і раніше, з Донецька не можна поїхати до Красногорівки і Мар'їнку.

Нагадаємо, голова Донецької облдержадміністрації Олександр Кіхтенко заявив, що бойовики підсилюють обстріл Донецька, щоб викликати обурення серед місцевого населення.