Австрія заявила про бажання вийти з угоди про розподіл біженців в ЄС

Вівторок 28 березня 2017 14:53
Австрія заявила про бажання вийти з угоди про розподіл біженців в ЄС
Фото: біженці в Австрії

Уряд країни вважає, що виконав зобов'язання з прийому біженців

В уряді Австрії заявили про бажання вийти з угоди про розподіл біженців між країнами Європейського союзу. Про це повідомляє Reuters.

"Ми вважаємо, що для Австрії потрібен виняток, оскільки вона виконала свої зобов'язання. Ми обговоримо це з Єврокомісією", - заявив канцлер Австрії Крістіан Керн.

За його словами, відповідний лист буде надіслано якнайшвидше, щоб почати обговорення того, що Австрія не виконала своє зобов'язання з прийому під час міграційного кризи.

У свою чергу, представник Єврокомісії Наташа Берто заявила, що в ЄС цінують внесок в Австрії рішення міграційної кризи, проте підкреслили: рішення про розподіл біженців було прийнято усіма державами-членами. За її словами, таке рішення будуть трактувати як крок "поза законом". Вона попередила Австрію про можливі наслідки у зв'язку з таким вчинком.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада міністрів Польщі прийняла рішення про анулювання документа "Міграційна політика Польщі", створеного в 2012 році.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся