Австрія закидає ЄС непослідовність у переговорах з Туреччиною про вступ до Союзу

НовиниПолітика    27.08.2016 - 20:48
Фото: Крістіан Керн розкритикував поведінку Юнкера
Фото: Крістіан Керн розкритикував поведінку Юнкера

Піддано критиці лінію поведінки голови Єврокомісії Юнкера у питанні переговорів з Анкарою

Лінія поведінки голови Європейської Комісії Жана-Клода Юнкера у питанні переговорів з Анкарою про членство Туреччини в ЄС зазнала критики з боку канцлера Австрії Крістіана Керна. На погляд Керна, дії Брюсселя щодо цього питання - непослідовні, передає DW.

"Брюссель чинить неправильно, ведучи з одного боку переговори з Анкарою про вступ до ЄС, а з іншого - ставлячи під сумнів можливість турецького членства в спільноті", - вважає він.


"Якщо чинити так, як це робить Юнкер, - обіцяти туркам, що ми будемо вести з вами переговори, а в ту саму мить казати, що Туреччина швидше за все не вступить (до ЄС - ред.), то це - позиція неприпустима як стосовно турків, так і стосовно Європи", - зазначив Керн.

На тлі цього австрійський канцлер вкотре наполіг на необхідності припинення переговорів про вступ Туреччини до Євросоюзу.

"Саме процес переговорів, який постійно називають ледь не панацеєю від усіх бід, якраз так нічого й не приніс", - наголосив Керн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Австрії не має наміру скасовувати прикордонний контроль на кордонах із балканськими країнами, через які проходив так званий "балканський маршрут" мігрантів.

On Top