Австралія розробляє механізми судового переслідування винних у катастрофі MH17

НовиниСуспільство    29.09.2016 - 01:33
Фото: міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп
Фото: міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп

МЗС країни закликав держави, які можуть допомогти в розслідуванні, в повній мірі співпрацювати зі слідством і прокуратурою

Австралія ретельно розглядає механізми судового переслідування осіб, винних у катастрофі рейсу MH17 Малазійських авіаліній. Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Австралії Джулі Бішоп, оприлюдненій на сайті міністерства.

У заяві відзначається значний прогрес у розслідуванні, якого досягла міжнародна слідча група з розслідування катастрофи рейсу МН17.

"Разом з партнерами з міжнародної слідчої групи Австралія уважно розглядає наявні варіанти судового переслідування", - заявила міністр.

Міністр закордонних справ Австралії Бішоп підкреслила, що всі країни, які входять до слідчої групи - Австралія, Нідерланди, Малайзія, Україна і Бельгія - єдині в рішучості, щоб забезпечити притягнення до відповідальності осіб, винних у катастрофі МН17.

"Ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб гарантувати, що всі факти відомі і справедливість досягається для постраждалих сімей", - йдеться в заяві Бішоп.

Також Австралія закликає держави, які "можуть допомогти (в розслідуванні), повною мірою співпрацювати зі слідством і прокуратурою, у відповідності з резолюцією 2166 (2014) Ради Безпеки ООН".

"Ми не можемо позбавити скорботи тих, хто втратив своїх близьких в той день, але ми можемо зробити все можливе, щоб забезпечити правосуддя", - додала Бішоп.

Нагадаємо, Малайзія скликає зустріч у справі про катастрофу MH17.

On Top