ru ua

Авіація сил АТО завдала 5 точкових ударів по базах бойовиків, - Міноборони

Авіація сил антитерористичної операції вчора завдала п'ять точкових ударів по базах бойовиків в східних областях України.

Авіація сил антитерористичної операції вчора завдала п'ять точкових ударів по базах бойовиків в східних областях України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Так, перший авіаудар авіації був нанесений по опорному пункту терористів в районі населеного пункту Лисичанськ. Внаслідок чого зазнали скупчення бойовиків, а також озброєння та техніку. Другий прицільний удар військові льотчики завдали по базі бойовиків в районі населеного пункту Гольмовський, Горлівського району. Там приміщення спеціалізованої школи терористи обладнали під свої казарми. Авіацією було знищено до 30 терористів, 2 установки РСЗВ БМ-21 "Град", 2 одиночці ЗУ-23-2 і до 6 одиниць броньованої бойової техніки", - йдеться в повідомленні.

Третій удар завдано у районі скупчення бойовиків поблизу н.п. Ровеньки, в результаті чого було знищено 10 бойовиків, знищено реактивну систему залпового вогню БМ-21 "Град" і виведено з ладу кілька одиниць броньованої техніки.

Четвертий авіаудар був здійснений по базі бойовиків в районі н.п. Торез. Дані про знищеної техніки і живої сили бойовиків уточнюються.

П'ятий нанесений авіаудар в районі кургану Савур-могила, що недалеко від Донецька. Авіація вразили опорний пункт, де були зосереджені терористи, а також бойова броньована техніка та склади з боєприпасами та зброєю.