Аварійна служба "Сумигазу" усунула понад 4,5 тис. витоків газу

НовиниЕнергетика    19.07.2016 - 11:21

У другому кварталі поточного року аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПАТ "Сумигаз" виконала понад 4,5 тисячі заявок на ліквідацію витоків газу від споживачів м. Суми та Сумської області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Зазначається, що переважна кількість витоків спричинена недотриманням правил використання газу в побуті, самовільним встановленням газових приладів, а також несправними системами димових та вентиляційних каналів.

"Безпека споживачів газу - наша головна задача. Закликаємо споживачів природного газу неухильно дотримуватися правил безпеки і відповідально ставитися до себе і оточуючих. Статистика свідчить, найбільша кількість викликів служби 104 пов’язана з порушенням споживачами правил експлуатації газових приладів, самовільне втручання у їх роботу, зношеність та несправність газового обладнання", - наголосив директор технічний ПАТ "Сумигаз" Микола Мурчич.

Прес-служба зазначає, що у більшості випадків недопущення виникнення аварійних ситуацій залежить від споживачів природного газу, адже саме дотримання правил безпеки використання газу в побуті допоможе попередити трагічні випадки.

On Top