Аварійна служба "Харківміськгазу" ліквідувала більше 17 тис. витоків газу

НовиниЕнергетика    10.03.2017 - 13:57
Аварійна служба "Харківміськгазу" ліквідувала більше 17 тис. витоків газу
Аварійна служба "Харківміськгазу" ліквідувала більше 17 тис. витоків газу

Бригади аварійної служби "Харківміськгазу" ліквідували в Харкові понад 17 тис. витоків газу

За минулий рік бригади аварійної служби "Харківміськгазу" ліквідували в місті Харкові понад 17 тис. витоків газу. Майже 70% з них були виявлені на внутрішніх газопроводах квартир і будинків або газовому обладнанні споживачів, повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, лише в 2016 році на екстрений номер "104" надійшло понад 78 тис. дзвінків від споживачів газу міста Харкова. З них приблизно 35% звернень стосувалися несправного газового обладнання або порушень правил безпеки при використанні газу в побуті, ще 20% дзвінків в аварійну службу ПАТ "Харківміськгаз" надійшло через виникнення запаху газу в приміщенні, в інших випадках звернення споживачів не були пов'язані з аварійними ситуаціями.

Фахівці екстреної газової служби зазначають: щороку з приходом опалювального сезону кількість викликів аварійної служби зростає.

"Ми постійно акцентуємо нашим клієнтам на необхідності дотримуватись елементарних правил безпеки при використанні газу в побуті. Однак, деякі споживачі не звертають увагу на можливі загрози, продовжують порушувати правила, піддаючи себе та своїх близьких на небезпеку. Найчастіше причиною виникнення таких аварійних ситуацій стає самовільна заміна газового обладнання", - зазначила директор технічний ПАТ "Харківміськгаз" Яна Шувалова.

Теги публікації: Харків  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся