ru ua

Аваков оголосив "жорстку лінію" боротьби з рейдерами в Україні

Аваков оголосив "жорстку лінію" боротьби з рейдерами в Україні Фото: затримані на зернотоці у Вінницькій області

Відповідна інструкція розіслана по всіх відділеннях Нацполіції

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив про "жорстку лінію" боротьби правоохоронців із рейдерами по всій Україні. Про це він повідомив у своєму Facebook.

Міністр нагадав, що 72 години тому у Вінницькій області банда "тітушок" із 42 осіб спробувала зі зброєю в руках захопити сільгосппідприємство, а прибулий спецназ поліції обеззброїв бандитів, "поклавши їх у наручниках обличчям у землю, яку вони хотіли захопити".

"Усі члени банди були затримані, а сьогодні суд заарештував усіх 42-х терміном на 2 місяці без права застави. Це наша нова жорстка лінія! Є ще бажаючі рейдерити, грати тітушиними м'язами і зброєю - привласнюючи собі право на насильство? Не зрозуміло? Тоді ми йдемо до вас", - написав Аваков у соцмережі.

Итак, 72 часа назад, в Винницкой области, банда титушек из 42 человек попыталась с оружием в руках захватить сельхозпред...

Опубліковано Arsen Avakov 3 червня 2017 р.

При цьому він додав, що відповідна інструкція розіслана по всіх відділеннях Нацполіції, по всій країні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вінницький міський суд 3 червня 2017 року заарештував 45 затриманих учасників конфлікту на зернотоці у Вінницькій області.