АУФТ виключила зі своїх лав "ММСІС Інвестментс" за невиконання вимоги про спростування реклами

НовиниЕкономіка    24.12.2012 - 09:39

Рада асоціації "Українські фондові торговці" в п'ятницю виключив зі своїх лав ТОВ "ММСІС Інвестментс", що не виконало вимоги дисциплінарної колегії і не спростувало свою рекламу. Тепер регулятор має підстави позбавити компанію трьох ліцензій на роботу з цінними паперами. Співвласник "ММСІС Інвестментс" Олександр Гончаров вважає рішення "розправою" над торговцем і готовий оскаржити його в суді. Про це пише "Комерсант-Україна".

В п'ятницю рада асоціації "Українські фондові торговці" (АУФТ) вивчила те, як ТОВ "ММСІС Інвестментс" виконало вирішення дисциплінарної колегії асоціації, що 18 жовтня припинила членство торговця в АУФТ у зв'язку з порушенням ним Кодексу професійної діяльності асоціації. З 8 жовтня в рекламних матеріалах в пресі, Інтернеті і на зовнішніх носіях компанія стверджувала, що "100% річних - це реально", не вказуючи при цьому, що показник доходу у минулому не гарантує його отримання в майбутньому. До 18 грудня торговець повинен був надати список всіх інтернет-ресурсів і ЗМІ, в яких розміщувалися ці матеріали, спростувати їх і припинити розповсюдження реклами з недостовірною інформацією.

Член ради АУФТ Костянтин Шевчук констатував, що компанія не виконала жодної вимоги.

- Було виправлено (у рекламі) одне слово. Я вважаю, що це неповага компанії до роботи дисциплінарної колегії, - сказав він.

У відповідь директор з розвитку і співвласник "ММСІС Інвестментс" Олександр Гончаров повідомив, що виконати вимоги було складно, оскільки з 15 листопада компанію перевіряла Нацкомісія з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР). Спрощені рекламні макети Олександр Гончаров пояснив тим, що їх реклама орієнтована насамперед на українських громадян, що заробили гроші в 1990-і роки і виїхали за рубіж.

Читайте також: Битва на українському фондовому ринку

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top