ua ru

АУБ запропонувала Азарову зменшити розмір ставки оренди нерухомого держмайна для фінустанов до 15%

Асоціація українських банків (АУБ) звернулась до прем'єр-міністра Миколи Азарова з пропозицією зменшити розмір ставки оренди за використання нерухомого державного майна для фінансових установ та банкоматів з 40% до 15%. Про це повідомляє прес-служба АУБ.
Згідно повідомленню, президент АУБ Олександр Сугоняко звернувся до Азарова щодо необгрунтованості збільшення для банків під час кризи орендної ставки за оренду нерухомого державного майна до 40% від вартості орендованого майна за кожен рік оренди.
Асоціація зазначила, що це вже третє за останні п`ять років підвищення розміру орендних ставок для банків.
"Навіть сплачуючи орендну плату за ставкою 30%, банк-орендар кожні три роки фактично сплачував орендодавцю повну вартість приміщення, в той час як загальний строк експлуатації нерухомого майна становить не менш ніж 30 років", - йдеться у листі Сугоняко.
На його думку, подібне збільшення витрат на оренду за умов кризи для банків є неприпустимим, оскільки призведе або до збиткової діяльності, або до вимушеного зменшення орендованих площ, і як наслідок, до погіршення умов обслуговування клієнтів банків-орендарів.