Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії Фото: "Атлетико" - "Барселона"

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Атлетико - Барселона. Вже в третьому турі чемпіонат Іспанії нас чекає надзвичайно принципове протистояння двох чемпіонів останніх років - мадридського "Атлетіко" і каталонської "Барселони". Дивитися матч "Атлетіко" - "Барселона" можна на каналі "Футбол 1", а онлайн-трансляція на РБК-Україна розпочнеться о 21:00.

12 вересня, 21:30
Мадрид, "Вісенте Кальдерон"
Атлетико - Барселона, 1:2
Гол: Торрес, 51 - Неймар, 55, Мессі, 77
Атлетіко: Облак, Хуанфран, Хіменес, Годін, Філіпе Луїс, Тьягу, Габі, Коке, Олівер Торрес, Грізманн, Торрес
Барселона: тер Штеген, Роберто, Вермален, Маскерано, Альба, Ракітіч, Бускетс, Іньєста, Рафінья, Неймар, Суарес

Кінець матчу

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії89 хв. Хіменес сфолив на Мессі.

84 хв. Мартінесу дали пробити, але удар не вийшов.

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії81 хв. Габі міняють на Вьето.

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії77 хв. Альба віддав у центр штрафного на Суареса, Луїс переправив на хід Мессі, який впевнено пробив голкіпера!

69 хв. Неймар вошвался в штрафну і бив. М'яч влучив у руку Година, але суддя і цей пенальти ставити не зважився.

65 хв. Неймар вітдав у штрафну на Суареса, але той невдало пробив.

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії62 хв. А замість Торреса виходить Мартінес.

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії60 хв. Мессі виходить замість Ракітіча.

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії55 хв. НЕЙМАР! Шикарний удар з штрафного у виконанні Неймара зрівнює рахунок у матчі!

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії51 хв. ГОЛ!!! Торреса точним пасом вивели на побачення і Фернандо від штанги відправив м'яч у ворота!

49 хв. Активніше розпочали тайм Атлетіко. Торрес навіть у руку захиснику влучив м'ячем, але суддя пенальті не поставив.

Починаємо другий тайм

Кінець першого тайму

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії45 хв. І тут же Іньєста фолить на Габі.

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії43 хв. Луїс не дав утекти по флангу Роберто.

35 хв. Який момент! Суарес знайшов у штрафному Атлетіко Неймара, але того не дали нормально пробити.

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії28 хв. Матьє вийшов замість Верманлена.

24 хв. Після подачі кутового хтось із каталонців скинув м'яч на дальню штангу, звідки Суарес пробив у поперечину!

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонат Іспанії18 хв. Олівер грубо зіграв проти Неймара.

17 хв. Торрес вийшов на ударну позицію, але пробив вище воріт.

15 хв. Ракітіч небезпечно бив з гострого кута після пасу Іньєсти, але Облак зіграв на належному рівні.

14 хв. Очікувано каталонці набагато більше володіють м'ячем. Але крім потенційно небезпечних прострілів в атаці нічого хитрого немає.

5 хв. З початку поєдинку Барса сміливо пішла в атаку. Але Атлетіко поки не дає бити по своїх воротах.

Стартував матч в Мадриді

Відразу після класичного англійського протистояння МЮ - "Ліверпуль" на європейського вболівальника чекає другий інтригуючий матч - "Атлетико" - "Барселона". Обидві команди в перших матчах чемпіонату здобули перемоги. Але на відміну від мадридців, "Барселона" додав до двох турах чемпіонату Іспанії ще й матчі за Суперкубок Європи і Суперкубок Іспанії.

І в обох поєдинках каталонці показали наскільки слабо вони можуть грати в обороні. Три матчі і 9 пропущених голів. Правда, в чемпіонаті "Барса" вже не пропускала, що може говорити про роботу над помилками. "Атлетіко" також ще не пропускав. Та й забили "матрацники", на диво, більше свого сьогоднішнього суперника.

Звісно, увесь світ вважає "Барселону" фаворитом поєдинку. За останній час каталонці з працею, але більше перемагають в "Атлетико". За останні п'ять зустрічей команди двічі зіграли внічию, стільки ж перемогла "Барса" і одна перемога на рахунку "Атлетіко".

Півзахисник "Атлетіко" Антуан Грізманн:

"Це буде дуже сильна гра. Ми будемо викладатися до кінця і постараємося здобути перемогу. Спробуємо пресингувати суперника на його половині поля, діяти надійно в обороні і забити. Ми добре почали сезон, здобувши дві перемоги. І дай бог, щоб до них додалася третя".