Експерт: уряд зробив все можливе для підготовки імплементації угоди про асоціацію Україна-ЄС

Уряд на своєму рівні зробив все можливе для підготовки імплементації угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це в ефірі телеканалу БТБ Максим Розумний, доктор політичних наук, коментуючи розроблений план заходів, пов'язаний з підписанням асоціації.

Експерт зазначив, що і після підписання асоціації Україну чекають серйозні перетворення і реформи, які будуть більш глибинними, ніж без асоціації.

"Це свідчить про те, що в уряді працюють люди сумлінні, вони читають Угоду про асоціацію і розуміють, що воно передбачає. Воно передбачає дуже серйозні кардинальні реформи. У нас кваліфіковані чиновники, які виконують свою роботу", - сказав Розумний.

Вчений розцінює асоціацію Україна-ЄС як серйозний геополітичний вибір, який здатний змінити життя українців на краще. Якщо Україна прийме європейські правила, рівень життя людей буде наближатися до європейських стандартів життя "золотого милдлиарда", - підсумував політолог.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся