Асад заявив про готовність провести переговори з опозицією в Астані

НовиниПолітика    09.01.2017 - 11:49
Фото: Башар Асад готовий провести переговори з опозицією
Фото: Башар Асад готовий провести переговори з опозицією

Асад має намір також обговорити питання передачі влади

Президент Сирії Башар Асад заявив, що представники сирійської влади готові взяти участь у переговорах з опозицією в Астані. Про це він розповів в інтерв'ю французьким журналістам, опублікованому сирійським державним агентством SANA.

"Звичайно, ми готові (провести переговори з повстанцями, – ред.), і ми оголосили, що наша делегація готова обговорити всі питання", – відповів президент на питання журналіста про можливість переговорів.

За словами сирійського лідера, уряд країни готовий розглянути всі пропозиції щодо встановлення миру в країні.

"Але хто буде з іншого боку (на переговорах, – ред.)? Ми цього поки не знаємо. Якщо це буде справжня" сирійська опозиція – маю на увазі прості сирійці, не люди з Саудівської Аравії, Франції і Великобританії – тоді ми зможемо обговорити ключові питання. Успіх конференції буде залежати від цього", – зазначив президент Сирії.

Асад також готовий обговорити питання передачі влади. На думку лідера Сирії, якщо опозиція буде вимагати його відходу з поста лідера країни, тоді необхідно внести зміни в Конституцію, що в свою чергу можливо лише при проведенні референдуму.

Зауважимо, що переговори між сторонами сирійського конфлікту повинні відбутися 23 січня в Астані за участю Росії і Туреччини.

Нагадаємо, раніше Асад заявив, що загибель мирного населення Алеппо є ціною звільнення народу.

On Top