Arzinger: Почалася практична реалізація наших антикорупційних розробок для МОЗ

П'ятниця 06 листопада 2015 17:12

04 листопада 2015 Міністерство охорони здоров'я України перерахувало перший транш грошей у межах процедури закупівлі лікарських засобів у міжнародних організацій з організаційної моделі, розробленої експертами Адвокатського об'єднання Arzinger за ініціативи ГО "Пацієнти України". Так, 620 млн грн передані в розпорядження уповноваженої структури - Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй.

"Розробивши Концепцію передачі закупівель в міжнародне поле, провівши роботу по узгодженню й прийняттю відповідних законів у березні і квітні 2015 року, ми думали, що цей найважчий етап нашої роботи закінчився, але, як виявилося, найбільш трудомісткий і витратний за часом процес розпочався після - в організації постійного громадського тиску і безпосередньої юридичної підтримки при розробці необхідних підзаконних актів та угод з міжнародними організаціями. Ми пишаємося тим, що проект, нарешті, наближається до стадії практичної реалізації, що природно завдасть величезного удару по існуючих корупційних схемах в національних державних закупівлях лікарських засобів і дозволить більшій кількості людей в Україні отримати доступ до життєво необхідного лікування", - прокоментувала подію Лана Сінічкіна.

Нагадаємо, адвокатське об'єднання Arzinger не тільки є одним з лідерів юридичного ринку, але і веде активну роботу pro bono по боротьбі з корупцією і реформування української економіки та системи державної влади. Зокрема, Arzinger фасилітує процес гармонізації українського законодавства з законодавством ЄС, працює над підвищенням прозорості роботи Антимонопольного комітету України, а також реалізує масштабні антикорупційні проекти в інших сферах.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся