Арсенал - Барселона: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Арсенал - Барселона: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Арсенал - Барселона

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Арсенал" - "Барселона" розпочнеться на РБК-Україна о 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

Протистояння лондонського і каталонського клубів обіцяє бути однією з найцікавіших в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.

"Арсенал" - "Барселона" 0-2
Гол: Месси, 71, 83 (пен)
23 лютого, 21:45

Лондон, "Емірейтс Стедіум"
Арсенал: Чех, Монреаль, Косельни, Мертезакер, Бельерин, Коклен, Ремсі, Санчес, Озіл, Окслейд-Чемберлен, Жиру
Барселона: тер Штеген, Альба, Маскерано, Піке, Алвес, Іньєста, Бускетс, Ракітіч, Неймар, Суарес, Мессі

Фінальний свисток

90 хв. Неймар бив головою з близької відстані, але Чех рятує!

85 хв. Піку грубо збиває Уолкотта.

83 хв. Точний удар Мессі в лівий кут - гол!

83 хв. Мессі збивають у штрафному майданчику - пенальті!

82 хв. Фламіні виходить замість Коклена.

78 хв. Мессі спочатку дав забити Неймару, але той не зміг пробити захисника. А після пасу Мессі Суаресу, уругваєць б'є в штангу.

Арсенал - Барселона: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів71 хв. Контратака Барси завершилася пасом Неймара на самотнього Мессі, який спокійно пробиває над Чехом!

65 хв. Метушня біля воріт Барси призвела до трьох спробами канонірів пробити, але всі удари були заблоковані.

60 хв. Жиру пробив головою після подачі зліва, але тер Штеген дістав м'яч з кута!

54 хв. Бельерин у чудовому підкаті відібрав м'яч у своєму штрафному і Неймара. А той міг забивати, якби встиг.

Арсенал - Барселона: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів50 хв. Окслейд-Чемберлен йде - Уолкотт в полі.

49 хв. Неймар вивалюється один на один з Чехом, але той виграє дуель!

Другий тайм

Перерва

43 хв. Дуже добре грає проти Барси лондонська команда. По суті, моментів біля воріт Чеха так і не виникло.

36 хв. Як же класно Чемберлейн втік по правому флангу, але як же невдало від в останній момент прокинув м'яч. Маскерано зумів вибити, а Арсенал вибігав 3 в 2.

28 хв. Добре виглядає матч. Барса тримає м'яч, а небезпечніше атакує Арсенал.

22 хв. Ух! Бельерин пробив з центру штрафного, але влучив у захисника. М'яч відскочив до Ослейду-Чемберлейну, але той не пробиває з кількох метрів купу каталонців!

16 хв. Хороший розіграш між Іньєстою і Суаресом, після якої перший прострілював у воротарський, але Чех забрав м'яч.

11 хв. Ракітіч наважився на дальній удар - дуже неточно.

Арсенал - Барселона: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів6 хв. Монреаль грубо зіграв проти Ракітіча.

5 хв. Після кількох атак Арсеналу м'яч поступово перейшов у володіння Барселони, яка повільно підбирається до чужих воріт.

Команди на полі!

Кома

А перед грою свою думку про матч висловили тренери обох команд. Так, Арсен Венгер вважає гру "Барси" практично ідеальною. А Луїс Енріке чекає від "Арсеналу" активного пресингу.

Звісно, фаворитом у цій парі є "Барселона". У світі зараз практично немає команд, які могли б нав'язати свою гру каталонцям. Тим не менше, головний інтерес у матчі "Арсеналу" і "Барселони" викликає вміння обох команд яскраво атакувати.

Обидві команди вже дуже довго не програють. У своїх останніх матчах "Барселона" насилу обіграла "Лас-Пальмас", а "Арсенал" розійшовся миром з "Халл Сіті".

В Лізі Чемпіонів команди зустрічалися сім разів і лише один поєдинок завершився перемогою "Арсеналу". Але головною зустріччю команд був фінал 2006 року, коли "Арсенал" тривалий час вів у рахунку, але голи ето'о і Беллетти в кінцівці поєдинку принесли перемогу "Барселоні" у Лізі Чемпіонів.

Останній раз команди зустрічалися в 2011 році також в 1/8 фіналу. У першому поєдинку "Арсенал" виграв 2:1, а в повторному поєдинку "Барса" змогла забити на м'яч більше і пройти далі.