ru ua

Заарештована ОЗГ готувала замах на Авакова, - Аброськін

Заарештована ОЗГ готувала замах на Авакова, - Аброськін Фото: Арсен Аваков (УНІАН)

Бандитська група виношувала плани по усуненню Авакова

Заарештовані члени організованої злочинної групи, яких підозрюють у причетності до серії вибухів, у тому числі в Умані та в Києві, готувала замах на міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін.

"Проводячи ряд обшуків за місцем проживання цих злочинців, ми виявили низку речових доказів як в інформаційному вигляді, в технічних матеріалах і засобах, так і в документальному, що ці люди виношували намір вчинити замах на міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова", - заявив Аброськін.

Він зазначив, що у слідства є речові докази цих планів.

"Наступним кроком був замах на міністра, безпосередньо за адресою його проживання. Вони активно шукали адресу, встановили і готувалися з використанням спеціальних технічних засобів здійснити це завдання", - підкреслив Аброськін.

За його словами, у групи були вибухові речовини і гранати.

"Вони розглядали можливість використання квадрокоптера та іншої літальної техніки для скидання вибухового засобу", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд в Черкаській області заарештував підозрюваних у причетності до серії вибухів. Учасників банди затримали на спробі підірвати пам'ятник у Закарпатській області. Їх також підозрюють у скоєнні дев'яти злочинів, серед яких - вибухи гранат в Умані та Києві, а також обстріл дипломатичної установи в Луцьку.