Арешт Улюкаєва: Путін назвав подію "сумним фактом"

НовиниПолітика    21.11.2016 - 10:48
Фото: Путін вважає арешт Улюкаєва "сумним фактом"
Фото: Путін вважає арешт Улюкаєва "сумним фактом"

Путін підкреслив, що закон буде застосовуватися "однаково до всіх"

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що справа колишнього глави Мінекономрозвитку РФ Олексія Улюкаєва є сумним фактом, передає РІА Новини.

"Що ж тут коментувати, це в кінцевому підсумку повинні прокоментувати правоохоронні органи і судові органи. Тільки після цього можна буде сказати щось по суті, але сам факт того, що це відбулося - це сумний дуже факт", - зазначив Путін.

Глава РФ підкреслив, що влада і далі буде "нетерпимо ставитися до будь-яких проявів подібного роду".

"Але я б хотів сказати тільки, що ми і далі будемо проводити роботу, пов'язану з тим, що нетерпимо будемо ставитися до будь-яких проявів подібного роду. На мій погляд, такі дії правоохоронних органів не тільки не завдають шкоди діловому клімату, а навпаки тільки зміцнюють діловий клімат Росії", - сказав він.

Путін пояснив, що партнери РФ на міжнародній арені і жителі країни повинні розуміти, що закон буде застосовуватися "однаково до всіх", незалежно від службового становища.

Нагадаємо, після арешту міністра економічного розвитку Російської Федерації Олексія Улюкаєва в уряді РФ панує "гарячкова атмосфера".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся