На оренді землі Київ щорічно втрачає мільярд грн, - Думчев

Четвер 17 вересня 2015 11:27

Київ недоотримує щорічно 1 млрд грн через те, що земля, яку місцева влада здає в оренду і за рахунок якої наповнюють бюджет, тільки на 20% оформлена законно. Про це заявив журналістам лідер партії "Рух за реформи" Сергій Думчев.

"Решту 80% міськадміністрація віддала підприємцям без оформлення договорів оренди. Це і створило корупційну схему, за якою Київ недоотримує щорічно один мільярд гривень", - заявив Думчев.

На його думку, для того, щоб викорінити цю практику, потрібно прийняти Генплан міста.

"Потрібно, по-перше, припинити раз і назавжди всі спекуляції навколо Генплану. По-друге, провести аудит всіх земель Києва. По-третє, переукласти договори. І таким чином вивести з "тіні" орендні відносини підприємців та міста", - зазначив політик.

Столиця України має значні резерви для наповнення бюджету, впевнений лідер "Руху за реформи", але без бажання і знань реформи в життя втілити.

"Нинішня влада в Києві інфікована відкатами і спрагою контролювати фінансові потоки, тому вони проводити реформи в столиці не будуть", - переконаний Думчев.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся