ua en ru

Арбузов назвав основним пріоритетом співробітництва з Китаєм сільське господарство

Отримання статусу партнера по діалогу з Шанхайською організацією співпраці (ШОС) сприяє економічному зростанню України, зміцненню позицій на міжнародній арені, а також активізації співпраці з членами організації.
Про це журналістам розповів перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов, підводячи попередні підсумки свого візиту в Китай, який проходить з 23 по 27 вересня.

«Нам потрібно рухатися далі. Ми плануємо увійти в цей проект як можна швидше. Це нам дає економічне зростання, досвід, відносини між країнами, людьми», - сказав він, відповідаючи на питання, які вигоди отримає Україна від партнерства з ШОС.

В цілому ж, Арбузов назвав переговори з китайськими партнерами успішними.

«Місія, яку я очолюю, дає свої результати. Починаючи з банків, бізнесу, закінчуючи сьогоднішньою подією. Всі галузі, які сьогодні планували отримати підтримку від китайських партнерів, її отримали», - зазначив перший віце-прем'єр-міністр.

За його словами, сторони вже запланували роботу на наступний рік.
«Намітили плани і конкретні пропозиції, будемо їх виконувати. Стратегічні напрямки - сільське господарство, літакобудування, космічна галузь, наука, культура, медицина», - підкреслив Арбузов.

Нагадаємо, 23-27 вересня поточного року в Китаї перебуває урядова делегація України, яку очолює перший віце прем'єр-міністр Сергій Арбузов. На міжурядових переговорах йдеться про розвиток торгово-економічних і політичних відносин, співпраці у науково-технічній, космічній, військовій, сільськогосподарської, культурній та освітній сферах.