ru ua

Арбітражні слухання щодо газової суперечки між Україною та РФ відбудуться не раніше лютого 2016 р., - "Газпром"

Арбітражні слухання щодо газової суперечки між Україною та РФ відбудуться не раніше лютого 2016 р., - "Газпром" Джерело фото:twitter.com/Наталия Ахмедулова

Слухання в Стокгольмському арбітражі щодо газової суперечки між Україною та Росією відбудуться не раніше лютого 2016 р. Про це йдеться у квартальному звіті ВАТ "Газпром"

"21 липня 2014 р. вказані справи були консолідовані; усні слухання відбудуться не раніше лютого-березня 2016 року", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, 16 червня 2014 р. "Газпром" звернувся в Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма з проханням про арбітраж з метою стягнення з "Нафтогазу" неоплаченої заборгованості за природний газ та відсотків за вказану заборгованість на загальну суму понад 4,5 млрд дол. Того ж дня "Нафтогаз" звернувся в Арбітражний інститут з вимогами про ретроактивном зміні ціни на природний газ, відшкодування всіх переплат, здійснених ним з 20 травня 2011 р. у розмірі не менше 6 млрд дол. та скасування положення контракту, що забороняє реалізацію поставленого по ньому природного газу за межами України.