В АПУ впевнені, що Європарламент у листопаді розгляне безвізовий режим з Україною

НовиниПолітика    31.10.2016 - 18:48
Фото: Костянтин Єлісєєв
Фото: Костянтин Єлісєєв
Порошенко, Туск і Шульц домовилися активізувати зусилля по скасуванню віз для України Порошенко розраховує на отримання безвізового режиму з ЄС до 24 листопада

В АПУ запевнили, що порядок денний пленарної сесії буде затверджено за кілька днів до її початку

В Адміністрації президента вважають, що відсутність питання безвізового режиму для України у порядку денному Європейського парламенту зовсім не означає, що він не буде розглянутий. Про це заявив заступник глави АП Костянтин Єлісєєв, повідомляє112 Україна".

"Відсутність на нинішньому етапі цього питання в порядку денному ЄП зовсім не означає, що воно не буде розглянуте у визначені часові рамки. Слід розуміти, що порядок денний, на який ви посилаєтеся, це живий документ. Остаточний вигляд він набуває за лічені дні до пленарної сесії, коли до нього додаються питання, по яким були досягнуті політичні домовленості в останній момент", - розповів Єлісєєв.

Крім того, представник АП зазначив, що керівники інституцій ЄС під час телефонних розмов з Петром Порошенком підтвердили підтримку Україні в питанні безвізового режиму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що питання про скасування віз для України не внесено до порядку денного пленарної сесії Європейського парламенту в листопаді.

Читайте в розділі

"Євробачення-2017" не планують переносити з Києва в Москву

На виборах президента Австрії перемагає Ван дер Беллен від "Зелених"

Прем'єр Британії має намір звільняти міністрів у разі витоку інформації, - Daily Mail

On Top