ru ua

АПУ та Держуправсправами засекретила дані про відвідувачів офісу президента, - розслідування

АПУ та Держуправсправами засекретила дані про відвідувачів офісу президента, - розслідування Фото: Адміністрація президента України

Відомості про відвідувачів АП віднесли до інформації з обмеженим доступом

Розділ Адміністрації президента України і керівник Державного управління справами віднесли до інформації з обмеженим доступом відомості про відвідувачів АПУ. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Адміністрація президента відмовила в наданні інформації про зустрічі президента України та глави Адміністрації президента з представниками бізнес-структур, суддями, прокурорами, народними депутатами за період з 15 грудня 2016 по 14 січня 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що журналісти попросили пояснити, на якій підставі дані про відвідувачів офісу президента віднесли до інформації з обмеженим доступом та надати текст розпорядження.

"Адміністрація президента відмовилася надати цей документ, інформувавши, що він має гриф "Для службового користування", - повідомляє "Радіо Свобода".

АПУ та Держуправсправами засекретила дані про відвідувачів офісу президента, - розслідуванняФото: відмова від ГПУ в наданні інформації від відвідувачів офісу президента

Нагадаємо, раніше в Адміністрації президента повідомляли про те, що судді Верховного суду хотіли потрапити в новий склад без конкурсу.